Technologie » Komputery

Komputronik optymalizuje sprzedaż z systemem ERP Dynamics 365

Komputronik optymalizuje sprzedaż z systemem ERP Dynamics 365
Zobacz więcej zdjęć »
Komputronik Biznes podjął decyzję o wprowadzeniu systemu ERP Dynamics 365, realizując tym samym jedno z pierwszych wdrożeń systemu chmurowego Microsoft w Polsce, który obsługuje procesy sprzedaży.

 Celem projektu było ujednolicenie wszystkich źródeł informacji o działaniach handlowych oraz usprawnienie realizacji procesów w tym obszarze. Komputronik Biznes podkreślił konieczność objęcia nowym systemem wszystkich pracowników działu handlowego, upowszechniając najlepsze praktyki sprzedaży. Kluczowe było również błyskawiczne uruchomienie systemu, co pozwoli uzyskać korzyści biznesowe w krótkim okresie. Docelowo z systemu będzie korzystać 180 użytkowników.

W 2017 roku została podjęta decyzja o połączeniu struktur niezależnych spółek Komputronik Biznes i Movity, które oferowały rozwiązania IT dla klientów biznesowych. Połączenie potencjału obu przedsiębiorstw, reprezentowanych przez niemal trzystu doradców, inżynierów i architektów rozwiązań oraz ogólnopolską siatkę wdrożeniowo-serwisową, zapewniło bardziej kompleksową ofertę dla klientów. Zespół sprzedaży połączonych spółek liczy obecnie kilkudziesięciu handlowców działających w centrali firmy w Poznaniu oraz 6 filiach w największych miastach. W ramach zespołu sprzedaży zostały powołane działy wertykalne, odpowiedzialne za dotarcie do określonych branż, m.in. administracji publicznej, służby zdrowia, handlu detalicznego oraz HoReCa.


Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/erp/komputronik_optymalizuje_sprzedaz_z_systemem_erp_dynamics_365.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »