Dom » Wnętrza

Koncept Colour - uwolnij kolor i kreatywność z Cersanit

Koncept Colour - uwolnij kolor i kreatywność z Cersanit
Zobacz więcej zdjęć »
Wiemy, jak osobistym miejscem jest łazienka, dlatego nowa kolekcja Cersanit COLOUR daje możliwość stworzenia wnętrza dopasowanego do Twoich indywidualnych potrzeb.


Wiemy, jak osobistym miejscem jest łazienka, dlatego nowa kolekcja Cersanit COLOUR daje możliwość stworzenia wnętrza dopasowanego do Twoich indywidualnych potrzeb. Modułowe meble, dostępne w czterech atrakcyjnych kolorach, tworzą niecodzienną, trójwymiarową dekorację ściany i pozwalają cieszyć się własną, w pełni spersonalizowaną strefą kąpielową.
 
Przyszłość łazienek według Cersanit to zabawa formą i kolorem, nieograniczone możliwości tworzenia nowych kompozycji i łatwość przearanżowania zestawu w każdej chwili. Fronty zgrabnych szafek z serii COLOUR dostępne są oprócz morskiego błękitu i słonecznej żółci, także w bieli i szarości, bo seria ma jak każdy z nas różne oblicza. 
Jak stworzyć łazienkę, która pasuje do Ciebie? Możemy postawić na białe fronty i ożywić je dwoma lub trzema kolorowymi płaszczyznami. Możemy także w całości postawić na jedno wybarwienie. Fronty COLOUR w wersji błękitnej wyciszają myśli, relaksują i wprowadzają do wnętrza klimat wakacji. Warto do nich dodać kilka intensywniejszych akcentów, w postaci współgrającego z morskim odcieniem energetycznego, pulsującego optymizmem żółtego. Zdecydowanie się na kolor szary lub połączenie go z białym stylistycznie uspokoi naszą aranżację.
Proponowana przez Cersanit kolekcja oprócz modułowych szafek w modnych odcieniach, składa się z pasującej stylistycznie ceramiki: kompaktu, miski zawieszanej i umywalki 60,55 i 50 cm. Serię uzupełniają zarówno podumywalkowe, jak i wiszące szafki w różnych rozmiarach. Idealnie gładkie, pozbawione uchwytów fronty gwarantują nie tylko łatwość czyszczenia, ale przede wszystkim ciekawą, minimalistyczną estetykę całości. Komfort użytkowania gwarantuje zastosowanie systemu „push to open” (funkcja „przyciśnij i otwórz”) i mechanizmu samodomykania.
Wygodne moduły szafek można zestawiać ze sobą w łatwy sposób, tworząc spójne, geometryczne kompozycje. Do wszystkich szafek można dobrać front w pasujących wymiarach:
-kwadrat 40x40 cm,
-prostokąt 40x80 cm, (zawieszony obok dwóch szafek „kwadratów” 40x40 cm, powieszonych w pionie, stworzy „duży kwadrat” - wygodną, pojemną szafkę o wymiarach 80x80 cm),
-dłuższy prostokąt o wymiarach 40x120 cm można zestawić na różne sposoby z mniejszymi szafkami, budując bardzo wygodny i pojemny mebel. Dzięki swym uniwersalnym wymiarom słupek idealnie pasuje krótszym bokiem do dwóch pozostałych modułów dostępnych w linii COLOUR. 
Do szafek podumywalkowych można dopasować front o wymiarach 40x40 cm w jednym z dostępnych kolorów. Szafki podumywalkowe pasują do umywalek z linii ceramicznej COLOUR, ale także do umywalek akrylowych Amao, Como czy Zuro. W kolekcji dostępna jest również szafka lustrzana oraz bardzo komfortowa szara lub biała deska duroplastowa (można także wybrać wersję wolnoopadającą z łatwym wypinaniem).
Kolorystykę frontów mebli COLOUR doskonale podkreślają dekoracje szklane. Odbijają światło, wprowadzając intrygujący element do wnętrza.
Niezależnie, jaki kolor frontów wybierzesz, z serią COLOUR Twoja łazienka zyska niebanalny, osobisty rys. Wystarczy dopasować kolory, kształt i rozmiary mebli, by cieszyć się praktyczną, nowoczesną i bardzo estetyczną aranżacją. Tworząc linię COLOUR Cersanit udowadnia, że można odmienić swoją strefę kąpielową w ciągu zaledwie paru minut, a kolorowe fronty łazienkowych mebli stają się dla wielu z nas ucieczką od wszędobylskiej bieli.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Profundo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »