Technologie » Komputery

Konferencja Oracle OpenWorld 2018 wyznacza nową epokę dla Chmury

Oracle OpenWorld, San Francisco, Kalifornia –21 października 2018 – Dzisiaj rozpoczyna się Oracle OpenWorld 2018, najbardziej innowacyjna konferencja poświęcona technologiom chmurowym.


Podczas tego wydarzenia spodziewane jest przybycie ponad 60 tys. klientów i partnerów ze 175 krajów, a także 19 milionów uczestników wirtualnych.

Swoje wystąpienie zapowiedział Larry Ellison, prezes zarządu i dyrektor ds. technicznych firmy Oracle. Będzie opowiadał o najnowszych technologiach, które zostały włączone do Chmury Oracle w ostatnim czasie. Podczas sesji konferencyjnych wystąpi także Prezes Oracle Mark Hurd, wraz z przedstawicielami takich firm, jak AT&T Business, Cisco oraz Cummins.

Oracle OpenWorld 2018 odbywa się w dniach 22-25 października w Centrum Kongresowym Moscone w San Francisco. W ramach konferencji odbędzie się  ponad 2300 sesji prowadzonych przez  2641 speakerów z 93 krajów, 385 prezentacji na żywo, zaś na towarzyszącej wystawie swoje stoiska zapowiedziało ponad 250 firm. Główne tematy, to nowoczesne technologie, w tym sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, Blockchain, Internet Rzeczy, chatboty oraz autonomiczna baza danych.

Imprezą towarzyszącą konferencji jest Oracle Code One, największe w tym roku wydarzenie dedykowane programistom i deweloperom, Oracle NetSuite SuiteConnect – cykl sesji poświęconych oprogramowaniu NetSuite oraz szkolenia w ramach programu Collective Learning.

Jedną z ciekawostek konferencji będzie specjalna sesja poświęcona omówieniu inicjatywy World Bee Project, którego głównym przesłaniem jest wsparcie dla programu ochrony pszczół za pomocą technologii udostępnianych przez Oracle Cloud.

Autorem artykułu jest Marek Górski


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Oracle

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »