Technologie » Komputery

Konferencja Oracle PartnerNetwork Satellite Event

Konferencja Oracle PartnerNetwork Satellite Event
Zobacz więcej zdjęć »
Oracle Polska informuje, że 23 marca 2010 roku zakończyło się spotkanie w ramach międzynarodowego cyklu Oracle PartnerNetwork Days - jej polskie wydanie o nazwie OPN Satellite Event odbyło się w Warszawie w salach Hotelu Sheraton.

Oracle PartnerNetwork Days to seria konferencji odbywających się wirtualnie w Internecie oraz w wielu krajach regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (Oracle EMEA).

Oracle PartnerNetwork Days jest najważniejszą organizowaną przez Oracle coroczną imprezą przeznaczoną dla partnerów i przedsiębiorstw zainteresowanych współpracą, które pragną promować, sprzedawać, wdrażać lub rozwijać rozwiązania oparte na produktach Oracle.

Warszawska konferencja odbywająca się pod hasłem „Wyróżnij się dzięki specjalizacji" zgromadziła 350 uczestników - partnerów, specjalistów Oracle, przedstawicieli mediów i firm analitycznych. Główne tematy konferencji, to prezentacja najnowszych produktów Oracle oraz sposoby usprawniania współpracy pomiędzy Oracle i firmami partnerskimi.

Przemówienia inauguracyjne wygłosili Stein Surlien, Senior Vice President Alliances & Channels EMEA oraz Andrzej Dopierała, Prezes Zarządu Oracle Polska. Podczas spotkania omawiano zagadnienia związane z cechami działającego od grudnia 2009 roku programu współpracy z partnerami OPN Specialized. Inne tematy konferencji, to strategia współpracy z partnerami, optymalny dobór produktów Oracle w kontekście potrzeb rynkowych, czy ścieżki budowy kompetencji partnerów.

W ramach imprezy odbyło się 20 sesji programowych, poświęconych m.in. następującym zagadnieniom:

 • optymalne korzystanie z produktów Oracle;
 • przegląd technologii i aplikacji Oracle;
 • Exadata 2 - maszyna bazodanowa najnowszej generacji;
 • wirtualizacja i cloud computing;
 • zwiększanie niezawodności i wydajności aplikacji;
 • SOA, BPM, zarządzanie tożsamością i inne elementy Oracle Fusion Middleware;
 • obieg dokumentów, analiza jakości aplikacji WWW oraz odczuć i zachowań użytkowników.

Ważnym punktem programu konferencji OPN Satelite Event było wręczenie nagród dla najlepszych Partnerów Oracle. Wyróżnienia te przyznawane są za wybitne osiągnięcia w prowadzeniu biznesu i w uznaniu za szczególne wykorzystanie możliwości, jakie daje partnerstwo z Oracle. Zwycięzcy w 10 tegorocznych kategoriach, to:

 • Asseco Poland S.A. - Aplikacja partnerska "on Oracle"
 • Centralny Ośrodek Informatyki Górnictwa S.A. - Partner DNS Polska i Oracle Polska
 • COMP S.A. - Rzetelny Partner
 • DahliaMatic Sp. z o.o. - Partner Roku: Aplikacje Oracle
 • Exorigo Sp. z o.o. - Partner dla rynku średnich przedsiębiorstw
 • IT.expert Sp. z o.o. - Partner Technologiczny
 • Proximus S.A. - Integrator Systemów
 • SHH Sp. z o.o. - Lojalny Partner
 • Transition Technologies S.A. - One Red Team
 • Unizeto Technologies S.A. - Partner Oracle Fusion Middleware

Wypowiedź towarzysząca

„OPN Satelite Event to wyjątkowa okazja aby spotkać się z osobami odpowiedzialnymi za strategię współpracy z partnerami Oracle w regionie EMEA oraz w Polsce i porozmawiać z ekspertami na temat produktów Oracle" - komentuje Grzegorz Grunwald, Dyrektor Działu współpracy z kanałem partnerskim w Oracle Polska. „Dla partnerów wielką korzyścią z udziału w konferencji jest możliwość usystematyzowania wiedzy na temat programu partnerskiego OPN Specialized i poznania kierunków rozwoju produktów oraz nowości w ofercie Oracle. Partnerzy mogą także dowiedzieć się jak budować swoje kompetencje i jak stworzyć unikalną ofertę pozwalającą im wyjść naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom klientów".

Informacje o Oracle PartnerNetwork

Oracle PartnerNetwork (OPN) Specialized, to program współpracy z partnerami Oracle, który zapewnia im narzędzia niezbędne potrzebne do lepszego projektowania, sprzedawania i wdrażania rozwiązań Oracle. OPN Specialized oferuje partnerom szkolenia i niezbędne wsparcie w zakresie podnoszenia ich kompetencji dotyczących produktów i rozwiązań Oracle. Program uwzględnia szeroką ofertę produktową i jest dostosowany do potrzeb wciąż powiększającej się sieci partnerskiej Oracle. Najważniejszym wyróżnikiem OPN Specialized jest zaoferowanie partnerom możliwości wyróżnienia się na rynku poprzez specjalizacje produktowe, przyznawane na podstawie posiadanych kompetencji, liczby ekspertów oraz wyników biznesowych. Więcej informacji: www.oracle.com/partners.
O Korporacji Oracle

Oracle jest największym na świecie dostawcą kompletnego, otwartego i zintegrowanego oprogramowania biznesowego oraz zestawów sprzętowych. Więcej informacji na stronie www.oracle.com

Znaki towarowe

Oracle i Java są zarejestrowanymi znakami towarowymi korporacji Oracle i/lub jej filii.

Inne nazwy mogą być znakami towarowymi zarejestrowanymi na rzecz odpowiednich osób uprawnionych.

Kontakt

Katarzyna Pilarska, PR Manager Oracle Polska, tel. 0 602 410 795Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Oracle

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »