Firma » Biznes

Kongresy dyrektorów finansowych

Kongresy dyrektorów finansowych
Zobacz więcej zdjęć »
13 maja w Sopocie oraz 15 maja w Poznaniu, odbędą się kolejne kongresy dyrektorów finansowych oraz osób koordynujących finanse firm. Spotkania towarzyszą IX edycji prestiżowych nagród „Dyrektor Finansowy Roku”.

Organizowany z inicjatywy: ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants), Euler Hermes - firmy ubezpieczającej transakcje, dostarczającej raporty handlowe i odzyskującej należności oraz Ringer Axel Springer Polska – wydawcy miesięcznika „Forbes”, ogólnopolski cykl Kongresów Dyrektorów Finansowych jest przedsięwzięciem niekomercyjnym. Głównym celem pięciu branżowych spotkań, jest stworzenie platformy wymiany doświadczeń i dyskusji merytorycznej dla osób profesjonalnie zajmujących się finansami przedsiębiorstw. Jest to największe tego typu wydarzenie, organizowane dla dyrektorów finansowych w Polsce.
W sopockim hotelu Sheraton- 13 maja- oraz w poznańskim hotelu Andersia – 15 maja – spotkają się dyrektorzy finansowi, zarówno z międzynarodowych korporacji, jak i małych oraz średnich firm, działających na terenie północnej i zachodniej Polski. Eksperci oraz praktycy będą dyskutować między innymi o trendach w gospodarce oraz wyzwaniach dla dyrektorów finansowych. Poruszane zostaną takie tematy jak: Przekraczanie granic. Czy stać nas na kompleksy?, Do odważnych świat należy. Ekspansja w czasie wzrostu. Czy Big Data stanie się efektywnym narzędziem analizy ryzyka finansowego? Efektywne zarządzanie informacją - jak diagnozować ryzyka, żeby zapewnić firmie płynność. Outsourcing kadrowo-płacowy w biznesie. Optymalizacja środków finansowych w przedsiębiorstwie. U progu ożywienia – finansowanie rozwoju firmy w realiach wzrostu gospodarczego. Priorytety dyrektorów finansowych a metody i innowacje usprawniające funkcjonowanie biznesu - czyli jak przystosować dział finansów do zmieniającego się otoczenia.
W tym roku pierwsze kongresy odbyły się w Rzeszowie (8 kwietnia) oraz w Katowicach (10 kwietnia). Po dwóch kolejnych spotkaniach w Sopocie (13 maja) oraz w Poznaniu (15 maja), odbędzie się finałowy Kongres Dyrektorów Finansowych i Gala Konkursu Dyrektor Finansowy Roku (27 maja w Warszawie w hotelu Sheraton). W trakcie uroczystej Gali zostaną ogłoszeni laureaci IX. edycji Konkursu Dyrektor Finansowy Roku w dwóch kategoriach: „Dyrektor Finansowy Małych i Średnich Firm” (kryterium: obrót firmy do 200 mln zł. lub zatrudnienie do 250 osób) oraz „Dyrektor Finansowy Dużych Przedsiębiorstw” (kryterium: obrót powyżej 200 mln zł. lub zatrudnienie powyżej 250 osób).
Udział w kongresie jest bezpłatny dla dyrektorów finansowych oraz osób nadzorujących finanse firm. Zaproszenie można uzyskać, rejestrując się na stronie: www.DyrektorFinansowyRoku.pl.
Partnerem strategicznym cyklu kongresów oraz konkursu jest: HSBC Bank Polska.
Partnerami są także: Alma Consulting Group Polska, Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor, Biuro Informacji Kredytowej, Grant Thornton, OpusCapita, PCTA (Stowarzyszenie Polskich Skarbników Korporacyjnych), Randstad oraz Union Investment TFI.
Patronami medialnymi są: Biznes.pl, biznes2biznes.com, Gazeta MSP, KarierawFinansach.pl, Newseria, Newsweek, Nowy Przemysł oraz wnp.pl.
 
Dodatkowych informacji udziela:
Artur Niewrzędowski
Talking Heads
tel. 509-433-874, e-mail: artur.niewrzedowski@thpr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

an@thpr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »