Firma » Reklama

Konica Minolta bizhub PRO C6500 w firmie AGNI

Konica Minolta zainstalowała już trzecie urządzenie do druku cyfrowego w firmie Fotograficzno – Poligraficznej AGNI. Istotny wpływ na wybór dostawcy miało zadowolenie partnerów z dotychczasowej współpracy.

Firma Fotograficzno – Poligraficzna AGNI z Pruszcza Gdańskiego zakupiła w grudniu 2007 roku system produkcyjny do kolorowego druku cyfrowego Konica Minolta bizhub PRO C6500.

AGNI to firma z blisko 20-letnią tradycją na polskim rynku. W 1995 roku zaistniała w branży poligraficznej jako wydawnictwo i drukarnia. Obecnie specjalizuje się w wydawaniu książek i przewodników o tematyce lokalnej, oferuje również usługi w zakresie profesjonalnej fotografii cyfrowej.

„Zdecydowaliśmy się na zakup urządzenia bizhub PRO C6500 firmy Konica Minolta, ponieważ mamy w planach rozszerzenie katalogu usług związanych ze zleceniami druku cyfrowego. Biorąc pod uwagę niezawodność systemów produkcyjnych Konica Minolta, na których już pracujemy, nie mogliśmy podjąć innej decyzji” – mówi Zbigniew Rogalski, właściciel firmy AGNI.

„Od kilku lat nasza współpraca z firmą Konica Minolta układa się pomyślnie, a ja mam pełne zaufanie do reprezentujących ją handlowców i serwisantów” – dodaje Z. Rogalski.

System bizhub PRO C6500 jest wykorzystywany przez AGNI do realizacji zamówień druku na żądanie. Urządzenie zapewnia wysoką jakość wydruków i dużą szybkość pracy, daje także możliwość drukowania na różnorodnych podłożach. Konica Minolta bizhub PRO C6500 zainstalowany w firmie AGNI wyposażony został w wewnętrzny kontroler Fiery. Na mocy podpisanego Kontraktu Obsługi Technicznej urządzenie jest objęte zdalną diagnostyką CS Remote Care, co gwarantuje natychmiastową reakcję serwisu Konica Minolta w przypadku problemów technicznych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »