Technologie » Fotografia

Konkurs fotograficzny "Niezwykły każdy dzień"

Konkurs fotograficzny "Niezwykły każdy dzień"
Zobacz więcej zdjęć »
Obecna chwila to wszystko co mamy i każda może być niezwykła, jeżeli tylko zdecydujemy się to dostrzec. Zmień kąt widzenia, nabierz swobody ruchów i ostrości spojrzenia, a wokół Ciebie pojawią się niezwykłe obrazy, które tylko czekają na to, aby je zarejestrować.

Konkurs fotograficzny "Niezwykły każdy dzień" zorganizowany przez firmę Nokia i serwis SwiatObrazu.pl to nie tylko szansa na wyjątkowe nagrody, to również okazja do świetnej zabawy oraz zmiany sposobu postrzegania każdego dnia.


Konkurs trwa od 23 stycznia do 22 lutego 2012 roku.

Regulamin 

(http://swiatobrazu.pl/nokia/regulamin)

Galeria konkursowa 

(http://swiatobrazu.pl/nokia/galeria)

Nagrody

I miejsce - Nokia Lumia 800
II miejsce - Nokia Lumia 800
III miejsce - Nokia Lumia 800

Dwa wyróżnienia - Nokia Lumia 800

Nagroda publiczności

Autorzy dziesięciu najwyżej ocenionych przez publiczność zdjęć otrzymają album fotograficzny Mecek.kom. 

Aby zgłosić zdjęcie do konkursu należy:

  • zalogować się (http://www.swiatobrazu.pl/nokia/login) lub zarejestrować  i zalogować (http://www.swiatobrazu.pl/nokia/login) w serwisie SwiatObrazu.pl/nokia lub SwiatObrazu.pl, a następnie dodać zdjęcie (http://swiatobrazu.pl/fotografie/profil,dodaj_fotografie) do kategorii konkursowej w profilu Użytkownika wraz z odpowiedzią na pytanie "Sprawdź na Lumia.pl i napisz w jakich 3 kolorach będzie dostępna Nokia Lumia 800?"
  • wysłać zdjęcie za pomocą wiadomości MMS na numer telefonu 694 162 403 wraz z podaniem imienia i nazwiska, adresu e-mail oraz odpowiedzią na pytanie "Sprawdź na Lumia.pl i napisz w jakich 3 kolorach będzie dostępna Nokia Lumia 800?"

Wszystkim Uczestnikom konkursu życzymy powodzenia i z niecierpliwością oczekujemy na fotografie!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SObrazu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »