Technologie » Fotografia

Konkurs fotograficzny "W ruchu" - ostatnie dni zgłaszania zdjęć

Konkurs fotograficzny "W ruchu" - ostatnie dni zgłaszania zdjęć
Zobacz więcej zdjęć »
Tylko do 24 grudnia 2011 roku można zgłaszać prace do III edycji konkursu fotograficznego "W ruchu", organizowanego przez serwis SwiatObrazu.pl we współpracy z firmą Fujifilm.

Główną nagrodą jest aparat Fujifilm FinePix HS20 EXR, wyposażony w 16-megapikselową matrycę CMOS BSI wielkości 1/2 cala oraz obiektyw o 30-krotnym zoomie optycznym. Poza nagrodami dla zdobywców trzech pierwszych miejsc, zostanie przyznana nagroda publiczności.Do wygrania atrakcyjne nagrody:

  •  za zajęcie I miejsca - Fujifilm FinePix HS20 EXR (czytaj wrażenia z użytkowania: http://www.swiatobrazu.pl/fujifilm-finepix-hs20-exr-pierwsze-wrazenia-23809.html)
  • za zajęcie II miejsca - Fujifilm XP30
  • za zajęcie III miejsca - 50 odbitek w formacie 10 x 15 cm

By zgłosić fotografię do konkursu, należy zalogować się (http://www.swiatobrazu.pl/login) lub zarejestrować i zalogować (http://www.swiatobrazu.pl/login) w serwisie SwiatObrazu.pl, a następnie dodać zdjęcie do kategorii konkursowej w profilu Użytkownika.

Przewidziana jest także nagroda publiczności - trzy zestawy filmów szkoleniowych przygotowanych przez redakcję SwiatObrazu.pl dla trzech wyróżnionych fotografii.

Jeden zestaw jest przeznaczony dla Czytelników, którzy ocenili fotografie zgłoszone do konkursu "W ruchu".

Na zestaw filmów szkoleniowych składają się następujące tytuły:

    * Praca z plikami RAW - pierwsze kroki w Adobe Photoshop Lightroom (czytaj więcej: http://www.swiatobrazu.pl/praca-z-plikami-raw-pierwsze-kroki-w-adobe-photoshop-lightroom--19874.html)
    * Profesjonalne wycinanie z tła w Adobe Photoshop – film szkoleniowy (czytaj więcej: http://www.swiatobrazu.pl/profesjonalne-wycinanie-z-tla-w-adobe-photoshop-film-szkoleniowy-21682.html)
    * Zachwycające fotografie w technice HDRI - dla początkujących (czytaj więcej: http://www.swiatobrazu.pl/zachwycajace-fotografie-w-technice-hdri-film-szkoleniowy-dla-poczatkujacych-22152.html)

Zapraszamy do oceniania zdjęć zgłoszonych do konkursu "W ruchu" (http://www.swiatobrazu.pl/fotografie/galeria,kategoria,w-ruchu---iii-edycja).

By ocenić fotografię, należy zalogować się (http://www.swiatobrazu.pl/login) lub zarejestrować i zalogować (http://www.swiatobrazu.pl/login) w serwisie SwiatObrazu.pl, a następnie w galerii konkursu "W ruchu" (http://www.swiatobrazu.pl/fotografie/galeria,kategoria,w-ruchu---iii-edycja) wybrać zdjęcie i przyznać ocenę w skali od 1 do 10.

Konkurs trwa do 24 grudnia 2011 roku.


Regulamin (http://www.swiatobrazu.pl/download/konkursy/w-ruchu/regulamin-konkursu-w-ruchu-III.pdf)

Galeria konkursowa (http://www.swiatobrazu.pl/fotografie/galeria,kategoria,w-ruchu---iii-edycja)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SObrazu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 5 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »