Gospodarka » Żywność

Konkurs „Igraj z Drosedem” rozstrzygnięty

Konkurs „Igraj z Drosedem” rozstrzygnięty
Zobacz więcej zdjęć »
Zmagania w grze DROSED zakończone. Zwycięzca konkursu otrzymał nagrodę wartości 6 tys. zł.

Znamy już wyniki konkursu „Igraj z Drosedem”promującego wędliny tej marki.Laureatem nagrody głównej został pan Sławomir Ratajski. Zadanie konkursowe polegało na osiągnięciu jak najwyższego wyniku w specjalnie opracowanej grze oraz przygotowaniu najciekawszego hasła. Zwycięski slogan brzmi: „DROSED to sprawa oczywista, te wyroby robi specjalista”. Jego autor otrzymał bon na usługi turystyczne o wartości 6 000 zł.


 

W grze o nagrody III stopnia mógł wziąć udział każdy. Warunkiem uczestnictwa w finale oraz rywalizacji o główne nagrody był zakup produktów DROSED objętych promocją i zachowanie paragonu, a następnie odwiedzenie strony www.igrajzdrosedem.pl lub www.facebook.com/DrosedSA, uzyskanie dobrego wyniku w grze i przygotowanie ciekawego hasła. Walka o nagrody była zacięta. W trakcie trwania promocji, od 15 października do 15 listopada 2012 r. w grę zagrano ponad 9 tys. razy. W zmaganiach konkursowych wzięło udział ponad 5 tys. uczestników.Czekały na nich nagrody główne w postaci bonu na wycieczkę i 14 kart upominkowych Sephora wartości 300 zł każda, www.drosed.pl oraz www.facebook.com/DrosedSA.

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JBcomm

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 9 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »