Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Konkurs Kopa Kasa. W Supersamie piłka w grze

Konkurs Kopa Kasa. W Supersamie piłka w grze
Zobacz więcej zdjęć »
W katowickim Supersamie piłka wciąż jest w grze, a tą grą Kopa Kasa – konkurs, w którym do wygrania jest aż 610 nagród o łącznej wartości 40 000 zł. Konkursową taktykę najlepiej opracować w strefie kibica, w której dzięki współpracy z restauracją Lepione czas pysznie mijać będzie do końca mundialu.

Również do 14 lipca emocjom sportowym towarzyszyć będą niezwykłe okazje zakupowe. Zapewnia je właśnie konkurs Kopa Kasa.

Zasady gry są proste. Zadaniem klientów Supersamu jest zbieranie punktów za zakupy (1 punkt za 20 zł; maksymalnie 14 punktów za jeden paragon). Po uzbieraniu wystarczającej liczby punktów, można odebrać wybraną przez siebie nagrodę lub grać dalej o bardziej wartościową. Co więcej, odbiór nagrody to jeszcze nie finał gry, gdyż jej uczestnicy mogą zbierać kolejne punkty od nowa.

Nagrodami w konkursie Kopa Kasabony zakupowe o wartości od 20 do 500 zł, do wykorzystania w wybranych sklepach na terenie Supersamu. Szczegóły znajdują się w regulaminie na stronie internetowej supersam-katowice.pl oraz na stanowisku informacyjnym w centrum.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »