Firma » Finanse

Konkurs świąteczny dla klientów Sygma Banku

Konkurs świąteczny dla klientów Sygma Banku
Zobacz więcej zdjęć »
Sygma Bank przygotował dla swoich klientów konkurs świąteczny. Posiadacze kart kredytowych wydanych przez Sygma Bank, dokonujący transakcji tymi kartami mogą wygrać atrakcyjne nagrody.

Do wzięcia udziału w konkursie nie jest wymagana rejestracja, konkurs ruszył 5 grudnia.

Świąteczny konkurs Sygma Banku rozpoczął się 5 grudnia, a potrwa do pierwszego dnia świąt. W każdym tygodniu (5-11, 12-18, 19-25 grudnia) zostanie wyłonionych 111 osób, które wykonały najwięcej transakcji na kwotę minimum 30 zł kartą kredytową wydaną przez Sygma Bank. Zwycięzcy otrzymają karty podarunkowe o wartości od 50 zł do 2000 zł. W wielkim finale, dla 111 osób, które wykonały łącznie najwięcej transakcji kartami kredytowymi w całym okresie trwania konkursu do wygrania jest 50 000 zł, laptopy, tablety, kamery i zestawy kina domowego.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu na stronach: www.sygmabank.pl oraz http://www.sygmabank.pl/konkurs/co-zrobic-aby-wygrac.html?prmedium=hero-2&prname=Wielki-konkurs-swiateczny_2011.12.05Sygma Bank > więcej informacji ( PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »