Dom » Budownictwo

Konkurs „Zbuduj zielony dom”, czyli ekonomiczne i ekologiczne budowanie z ECO bloczkami Grupy Prefab

Konkurs „Zbuduj zielony dom”, czyli ekonomiczne i ekologiczne budowanie z ECO bloczkami Grupy Prefab
Zobacz więcej zdjęć »
Grupa Prefabet, jako lider w produkcji betonu komórkowego na polskim rynku nieustannie rozszerza swój asortyment i dostosowuje go do potrzeb swoich klientów.

Dbając nie tylko o jak najwyższą jakość produktów, ale również o atrakcyjność oferty i zadowolenie klientów, firma uruchomiła konkurs pod hasłem „Zbuduj zielony dom”. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody!

Szeroka oferta materiałów budowlanych z betonu komórkowego, takich jak płytki lub bloczki do budowy ścian zewnętrznych i wewnętrznych budynków to od lat znak rozpoznawczy Grupy Prefabet. Popularność jaką cieszą się wyroby z białego betonu komórkowego zainspirowała firmę do rozszerzenia oferty i wprowadzenia na rynek udoskonalonej, ekologicznej wersji w postaci bloczków ECO. By podnieść atrakcyjność oferty, a jednocześnie zachęcić osoby budujące dom do wyboru ekologicznych produktów, a tym samym i troski o środowisko, Grupa Prefabet ogłasza konkurs  „Zbuduj zielony dom”.  Rozpoczyna się on 15 września 2013r. i trwać będzie przez dwa miesiące.

Aby wziąć udział w konkursie należy w dniach 15.09. - 15.11.2013 zakupić dowolną ilość Produktów Promocyjnych (bloczki ECO) firmy Grupa Prefabet oraz zachować dowód zakupu. Następnie wystarczy wypełnić kartę zgłoszeniową dostępną u sprzedawcy i wrzucić ją do urny zgłoszeniowej w najbliższym Punkcie Dystrybucyjnym. Wyniki zostaną ogłoszone 30 listopada 2013r.

Nagrodami w konkursie są:

-dwuosobowa wycieczka do Kopenhagi – znanej jako jedno z najbardziej zielonych miast świata

- nagrody rzeczowe, takie jak ekspresy ciśnieniowe, aparaty fotograficzne czy  małe AGD.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!


GRUPA PREFABET od lat określana jako lider w krajowej produkcji betonu komórkowego. Tradycja produkcji materiałów budowlanych sięga w firmie 1905 roku! Należąca dzisiaj do irlandzkiej międzynarodowej grupy producentów materiałów budowlanych – CRH, GRUPA PREFABET ma swoją siedzibę w Świerżach Górnych koło Kozienic. W 1951 roku GRUPA PREFABET jako pierwsza uruchomiła produkcję betonu komórkowego w Polsce i od tego momentu uznawana jest za prekursora wyznaczającego trendy i kierunki działania w swojej branży. Obecnie jest jednym  z największych producentów betonu komórkowego w Polsce. W skład GRUPY PREFABET wchodzi 5 zakładów produkcyjnych w całej Polsce (Kozienice, Reda, Wilkasy, Żelisławice i Długi Kąt), które łącznie mogą wyprodukować milion m3 betonu komórkowego. Firma w swoim asortymencie oferuje wysokiej jakości biały i szary beton komórkowy w odmianach od 400 do 600 i szerokościach od 60 do 420 mm.

 

 

Grupa Prefabet S.A.

Świerże Górne

26-900 Kozienice

www.grupa-prefabet.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »