Technologie » Telekomunikacja

Kontel-Telecom dystrybutorem HUAWEI w Polsce

Portfolio dystrybucyjne firmy Kontel-Telecom wzbogaciło się o rozwiązania firmy HUAWEI. Na mocy podpisanej niedawno umowy Kontel-Telecom został oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem systemów wideokonferencyjnych oraz telepresence HUAWEI na terenie Polski.


Działający od 1988 roku koncern HUAWEI, w Polsce znany jest głównie za sprawą swoich modemów bezprzewodowych, które dostępne są niemal u wszystkich wiodących na rynku operatorów komórkowych. HUAWEI produkuje innowacyjne systemy umożliwiające przeprowadzanie zdalnych połączeń wideo w doskonałej jakości – wszędzie tam, gdzie dostępna jest szerokopasmowa sieć IP. Portfolio produktów umożliwia oferowanie rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów przy zachowaniu atrakcyjnych kosztów rozwiązania, co przekłada się na szybki zwrot z inwestycji.

Kontel-Telecom (www.kontel.pl) od ponad 25 lat dystrybuuje na polskim rynku urządzenia i systemy do telekomunikacji biznesowej czołowych światowych producentów. W ofercie firmy są m.in. rozwiązania firm AC&E, Ascom Wireless, innovaphone, ITS, Konftel, Plantronics, Polycom, SAGEMCOM.

Teraz Kontel-Telecom proponuje dystrybutorom IT oraz

sieciom detalicznym pełną gamę rozwiązań wideokonferencyjnych HUAWEI: począwszy od wideotelefonów osobistych (Wideoterminale MC850, MC851) poprzez wideoterminale SD, wideoterminale Full HD, mostki wideokonferencyjne MCU, a kończąc na zaawansowanych systemach telepresence.

Uzupełnieniem nowej oferty są rozwiązania do rejestracji, streamingu i archiwizacji połączeń wideo oraz aplikacje telekomunikacyjne do hostingowania usług wideokonferencyjnych na bazie oferty HUAWEI.

Więcej na: www.kontel.pl


O HUAWEI

HUAWEI jest producentem sprzętu telekomunikacyjnego. Koncern, który funkcjonuje
od 1988 roku posiada obecnie światowy zasięg. Najbardziej znanym rozwiązaniem firmy są szerokopasmowe modemy wykorzystywane na rynku telefonii komórkowej, których HUAWEI produkuje rocznie ponad 60 milionów.

Firma tworzy innowacyjne rozwiązania oparte na zaawansowanych technologiach w zakresie infrastruktury sieciowej, aplikacji, oprogramowania oraz dostarcza profesjonalne urządzenia i usługi telekomunikacyjne. Technologie sieci przewodowych, bezprzewodowych oraz IP oferowane przez HUAWEI pozwoliły firmie zająć pozycję lidera na rynku rozwiązań konwergentnych, opartych w pełni na sieciach z protokołem IP (All-IP).

Produkty i rozwiązania marki HUAWEI zostały wdrożone w ponad 100 krajach i są masowo (45 z 50) wykorzystywane na całym świecie przez operatorów telekomunikacyjnych. Firma w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie w sektorze telekomunikacyjnym kreuje cyfrowy świat, w którym ludzie mogą komunikować się bez ograniczeń w każdym miejscu na świecie.
Ponadto firma HUAWEI w celu ochrony środowiska naturalnego i zahamowania niekorzystnych zmian klimatycznych, wdrożyła wiele rozwiązań proekologicznych, które pozwalają na zmniejszenie zużycia energii i emisję dwutlenku węgla.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KONTEL
http://www.plantronics.net.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »