Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Kosmetyki dla mężczyzn?

Kosmetyki dla mężczyzn?
Zobacz więcej zdjęć »
Jeden produkt do mycia ciała, włosów, okolic intymnych? Mężczyźni zasługują na więcej. Kosmetyki stworzone specjalnie na potrzeby mężczyzn to produkty, którymi naprawdę warto się zainteresować.

Jeden produkt do mycia ciała, włosów, okolic intymnych? Mężczyźni zasługują na więcej. Kosmetyki stworzone specjalnie na potrzeby mężczyzn to produkty, którymi naprawdę warto się zainteresować.

Utarło się, że mężczyźni - prawie wyłącznie - korzystają z produktów typu 3w1. Wiemy, że liczy się komfort i wygoda. Nie przesadzajmy jednak. Dodatkowo, mężczyźni niechętnie przyznają się do tego, że wykonują jakiekolwiek zabiegi, które poprawiłyby ich wygląd. Nie chodzi tu nawet o zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej. Chodzi o najprostsze i najzwyczajniejsze spotkania u fryzjera czy też kosmetyczki. Otoczenie wymaga, aby mężczyzna, niezależnie od sytuacji, wyglądał dobrze. Jednak codzienna pielęgnacja mężczyzn jest tematem tabu. Czy powinno tak być?Mężczyzno, dbaj o siebie i mów o tym!

Świat idzie do przodu, więc oby i w tym przypadku był dla mężczyzn łaskawszy. Trudno aż uwierzyć, że w XXI w. mężczyźni nadal mogą mieć problem z przyznaniem się do codziennej pielęgnacji. Oczywiście nie chodzi o samą higienę. Mowa o używaniu kremów, masek czy odżywek, ale też kolorówki, jak chociażby korektor do zakrywania niedoskonałości. Skąd się to bierze? Skąd w nas taka nietolerancja? Powodów może być wiele. Nie ma co zastanawiać się i analizować stereotyp. Powinniśmy z nim walczyć i zrobić wszystko, aby „brzydsza płeć” miała możliwość swobodnie, bez osądzania kupić i przyznać się do zakupu produktów, które uznano za kosmetyki przypisane wyłącznie kobietom.Najlepsze kosmetyki dla mężczyzn

W sklepach stacjonarnych oferta dla Panów jest wciąż przytłaczana ilością kosmetyków oferowanych dla kobiet. Nie ukrywajmy, że często trudno jest przedrzeć się przez uginające się półki kolorowych, bijących po oczach etykietek. Facet nie chce spędzać w tym miejscu zbyt dużo czasu. Powodów może być wiele. Niecierpliwi się na zakupach, chce kupić sprawdzony produkt (a nie gdybać i testować szampon aż w końcu może trafi na coś ciekawszego), albo po prostu się wstydzi. Idealną alternatywą są drogerie internetowe. Wchodzisz na stronę, widzisz spis produktów, wybierasz kategorie i oglądasz tylko to, co Cię interesuje. Zdecydowanie najlepszą stroną jest faceman.pl Znajdziesz tam produkty do pielęgnacji, higieny czy makijażu. Odwiedź tę stronę. Odwiedź prawdziwie męski świat.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »