Dom » Budownictwo

Kosmiczna przygoda z Nice!

Kosmiczna przygoda z Nice!
Zobacz więcej zdjęć »
Po raz pierwszy w historii Nice, lider w automatyce do bram i rolet, uruchomia konkurs dla użytkowników swoich produktów! Zwycięzca konkursu dołączy do 7-osobowej załogi, która już we wrześniu 2010 odkryje największą tajemnicę kosmosu – nieważkość!

Konkurs Kosmiczny Lot z Nice trwa od 1.03 do 30.06.2010. Każdy, kto w jego trakcie zakupi siłownik(i) Nice lub zestaw Nice o wartości minimalnej 1000,00 PLN brutto może wziąć udział w konkursie i wygrać lot bez grawitacji! Wystarczy wypełnić kupon konkursowy i wrzucić go do urny znajdującej się na terenie Sklepu Partnerskiego. Już we wrześniu jeden z użytkowników automatyki do bram i rolet Nice doświadczy tego, co dotychczas miało okazję tylko niewielu - lotu bez grawitacji! Dodatkowo w konkursie do wygrania 6 biletów linii lotniczych LOT do dowolnego miasta europejskiego.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Lot „w kosmos" odbędzie się w Aurora Aerospace Training Centre na Florydzie. W czasie, gdy jedni uczestnicy eksperymentować będą z grawitacją, pozostali przejdą szkolenie na symulatorze statku kosmicznego i niczym amerykańscy astronauci przeżyją bardzo realistycznie odtworzone misje - suborbitalną, orbitalną i księżycową.

Konkurs dla użytkowników automatyki Nice organizowany jest w ramach programu motywacyjnego Odyseja Kosmiczna 2010 realizowanego dla sieci Partnerów Handlowych Nice. W Programie premiowana jest najwyższa sprzedaż produktów w ramach 5 określonych grup produktowych.

To kolejny z programów, którym Nice zaskakuje swoich Klientów. Oferta niesamowitego przeżycia w ramach premii za lojalność i zaangażowanie już kolejny rok spotyka się z ogromnym zainteresowaniem - w poprzednich edycjach Klienci Nice kibicowali polskim Olimpijczykom w Pekinie w ramach programu „Olimpijski Pięciobój Nice", czy ujarzmiali 13 najszybszych samochodów świata spełniając „13 Moto Marzeń".

Regulamin konkursu Kosmiczny Lot z Nice oraz lista Sklepów Partnerskich znajdują się na www.nice.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Nice Polska Sp. z o.o.
http://www.nice.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »