Dom » Wnętrza

Kosmiczne dywany tylko w Komfort

Kosmiczne dywany tylko w Komfort
Zobacz więcej zdjęć »
Sklepy Komfort wprowadziły do swojej kolekcji nowe oryginalne wzory dywanów, inspirowane galaktyką , układem gwiazd i ciemną materią.

Sklepy Komfort wprowadziły do swojej kolekcji nowe oryginalne wzory dywanów,  inspirowane galaktyką , układem gwiazd i ciemną materią.
Czarna dziura może się okazać dobrym tematem w projektowaniu dywanów. Wzór rozświetlony przez błyszczące gwiazdy, kolorowe cienie i smugi robi naprawdę elektryzujące wrażenie.

Te fascynujące dywany przenoszą nas w miejsce, w niezbadane obszary i idealnie pasują do wszystkich wnętrz nowoczesnych, dziecięcych i młodzieżowych.

Idealny prezent dla fanów kosmosu i obserwatorów nieba.

Kolekcja dywanów Alter State dostępna jest tylko w sklepach Komfort oraz w sklepie internetowym www.komfort.pl . Do wyboru są trzy wzory dywanów w różnych rozmiarach (130x185 cm, 165x236) i odcieniach kolorystycznych. Dywany wykonane są z najwyższej jakości przędzy poliestrowej. Ciekawe połączenia kolorystyczne pozwolą na odpowiedni wybór i dopasowanie do wnętrza. Cena dywanów w zależności od rozmiaru zaczyna się od 499zł.
Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »