Dom » Budownictwo

Kostka brukowa Hexo firmy Libet – perfekcja w każdym calu

Kostka brukowa Hexo firmy Libet – perfekcja w każdym calu
Zobacz więcej zdjęć »
Sześciokąt równoboczny, zwany również heksagonem, często określany jest mianem figury idealnej. Wszystko za sprawą doskonałej symetrii i znakomitych proporcji, pozwalających tworzyć z niego harmonijne, a zarazem dynamiczne układy przestrzenne.

 

 

Hexo o kształcie przypominającym plaster miodu to jedna z najbardziej interesujących nowości ze znanej i lubianej linii produktów Libet Decco Monocolor. Modny format i znaczne wymiary (40 x 34,6 x 8 cm) sprawiają, że doskonale nadaje się ona do aranżacji niemal każdej przydomowej przestrzeni: podjazdu, tarasu czy strefy wypoczynkowej. Szczególnie efektownie będzie się jednak prezentowała w bezpośredniej bliskości zieleni i kwitnących krzewów – na ogrodowych ścieżkach czy parkowych alejkach. Nawierzchnia ułożona z sześciokątnych kostek sama w sobie wygląda niezwykle stylowo i nowocześnie, a gdy dodamy do tego wyrazistą kolorystykę to efekt będzie bardzo spektakularny. Kostki z kolekcji Hexo dostępne są bowiem w trzech kontrastowych odcieniach (antracytowym, gołębim i pergaminowej bieli), które w ramach jednej przestrzeni można dowolnie ze sobą zestawiać i tworzyć kunsztowne, patchworkowe kompozycje. Co więcej, dzięki elementom połówkowym układ nawierzchni można zamknąć w klasycznej formie kwadratu lub prostokąta. Ciekawy efekt wizualny osiągniemy także, łącząc pełne produkty z ich ażurowym odpowiednikiem, czyli Hexo Eco (kolejna nowość w kolekcji Libet Decco Monocolor). Miłośnicy kształtu plastrów miodu mają natomiast do dyspozycji kostki Favo, charakteryzujące się mniejszym rozmiarem (17,1 x 15,1 x 4,3 cm – cały element; 17 x 7,6 x 4,3 cm i 15 x 8,6 x 4,3 cm – elementy połówkowe).

Kostka Hexo z kolekcji Libet Decco Monocolor to propozycja, która zachwyca nie tylko intrygującym, formatem i ponadczasowymi barwami, ale również odpornością na obciążenia czy działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Specjalny system ochrony nawierzchni ALS (Anti Liquid System) ogranicza ryzyko występowania na jej powierzchni mało estetycznych plam i wykwitów. Pamiętajmy jednak, że na trwały efekt wizualny składają się też takie czynniki, jak zaimpregnowanie wyrobu czy bieżąca pielęgnacja.

 

Więcej informacji na temat produktów firmy Libet znaleźć można na stronach www.libet.plwww.ceramic.libet.pl oraz www.light.libet.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (2)

  • avatar
    Grabek 2018-11-20 12:15:51

    Bardzo dobrej jakości kostka brukowa

  • avatar
    ~Greg 2018-10-30 13:53:18

    Bardzo oryginalne :) Osobiście wole wzory z tradycyjnej geometrii pod stopami (prostokąty jak Malta Buszremu). Większą wagę przykładam do barwy i faktury.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »