Rozrywka » Sport
Koszykarze ubierają choinkę w Galerii Grafitt
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Już 2 grudnia koszykarze ze Stelmet Zielona Góra ubiorą choinkę w Galerii Grafitt. Członkowie drużyny o 16.30 podpiszą bombki swoimi nazwiskami i zawieszą je na świątecznym drzewku. Każdy fan Stlemetu będzie mógł również zdobyć autograf dwukrotnych Mistrzów Polski. Dodatkowo część bombek zostanie przekazana na cele charytatywne, by wspomóc zielonogórskie schronisko. – Opieka nad naszymi zwierzakami i karma dla nich pochłania wiele pieniędzy, więc każda pomoc jest mile widziana. Przekazane przez Galerię Grafitt bombki i koszulka z podpisami naszych koszykarzy to świetne fanty. Liczymy, że uda nam się zlicytować je i zyskać pieniądze dla naszego schroniska – mówi Wioletta Jędrzejczyk, rzecznik Stowarzyszenia Inicjatywa dla Zwierząt.
Wizyta koszykarzy będzie zwieńczona różnymi atrakcjami i konkursami z ciekawymi nagrodami. Chcemy, by świąteczna atmosfera zagościła już w Galerii. Na drugiego grudnia przygotowaliśmy wiele niespodzianek. Zdradzę, że wspólnie z gośćmi ozdobimy pierniki i pomalujemy bombki – zaznacza Sylwia Biegaj, zarządca Galerii Grafitt. Całość potrwa około dwie godziny i będzie dobrą okazją do spędzenia czasu w gronie rodzinnym.
Nadesłał:
Redaktor naczelny portalu
|

Nowy rozdział w Twojej łazience. MOVA Aero C na czele oficjalnego debiutu rynkowego wraz z modelami
Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, czyli dlaczego warto zamieszkać na Białołęce?
Brud nie ukryje się nigdzie. Ultrasmukły Dreame T12 Pro do suchych i mokrych zabrudzeń
Przyjemny dom bez uciążliwego upału? Poznaj przepis na chłodne wnętrza latem!
Monterzy w centrum uwagi. WIŚNIOWSKI partnerem tytularnym Monter Show 2026
Komentarze (0)