Firma » Reklama

Kotlet.tv uruchamia nowy dział dla PRowców

Kotlet.tv uruchamia nowy dział dla PRowców
Zobacz więcej zdjęć »
Serwis multimedialny Kotlet.tv uruchomił nowy dział przeznaczony do bezpłatnej publikacji informacji prasowych. W sekcji "nowości rynkowe" umieszczane będą materiały mówiące o nowych produktach z branży spożywczej i przedmiotach gospodarstwa domowego.

W dziale "nowości rynkowe" czytelnicy będą mogli znaleźć informacje o nowych produktach spożywczych oraz AGD, a także zdobytych przez producentów wyróżnieniach. Z kolei aktywny system komentarzy udzielanych pod tekstem pozwoli poznać producentom i dystrybutorom opinię czytelników na temat wprowadzanych nowości.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Serwis multimedialny Kotlet.tv działa w obrębie branży kulinarnej prezentując sztukę gotowania w formie widoprezentacji. Jak mówi Paulina Stępień: - Zauważyliśmy, że widzowie szukają inspiracji nie tylko jeżeli chodzi o wykonanie konkretnego przepisu, ale często pytają także o nazwy firm produktów, jakie użyliśmy przy gotowaniu danej potrawy. Stąd pomysł na dział, który umożliwi prezentacje różnych nowości pojawiających się na polskim rynku.

Do tej pory w serwisie Kotlet.tv znaleźć można było m.in. recenzje książek kucharskich i sprzętu kuchennego, także w postaci filmów wideo.

Publikacja materiałów w dziale "nowości rynkowe" nie będzie wiązać się z żadną opłatą. Więcej informacji znaleźć można pod adresem http://kotlet.tv/kuchnia/nowosci-rynkowe.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »