Firma » Finanse

Kredyt Rodzina na Swoim: Czy dostaniesz dopłaty?

Kredyt Rodzina na Swoim: Czy dostaniesz dopłaty?
Zobacz więcej zdjęć »
Czas uruchomić system, który pomoże wybrać najtańszy kredyt hipoteczny również dofinansowaniem. Pomagamy uzyskać dopłatę do 100 tys. zł. Dopłatami są objęte odsetki od kredytu na powierzchnię 50m2 mieszkania lub 70m2 domu. Na co należy zwrócić szczególną uwagę przy wyborze kredytu hipotecznego?

Na koszty całego kredytu składa się kilka czynników, na które warto zwrócić uwagę podczas przeglądania ofert kredytów hipotecznych. Pierwsza to stawka bazowa WiBOR3m, czyli oprocentowanie stałe, ale inne dla każdego banku. Tutaj nie da się nic więcej uszczknąć dla siebie. Można poszukać kredytu hipotecznego, który ma najniższe oprocentowanie, ale to nie będzie oznaczało, że jest to najtańszy kredyt. Trzeba sprawdzić kolejny ważny czynnik, który można negocjować z bankiem a jest nim marża.

Wysokość marży można negocjować samodzielnie w banku, lecz warto pozostawić to doradcy kredytowemu, który z racji tego, iż udziela wielu kredytów, posiada wypracowane przez lata zniżki w różnych bankach i dla swoich klientów skorzysta z nich. To korzystniejsza opcja dla osób wnioskujących, również z programu kredyty mieszkaniowe Rodzina na Swoim. Przede wszystkim ze względu na niższą ratę, którą wypracuje doradca finansowy oraz profesjonalną pomoc w przygotowaniu całej niezbędnej dokumentacji.

Trzeci czynnik to prowizja bankowa, która zróżnicowana jest w poszczególnych bankach. Większość z nich deklaruje, że przy uruchomieniu kolejnego ich produktu, przeważnie chodzi o konto bankowe prowizja będzie wynosiła 0%. Jednak jak wyniki pokazują, jeżeli prowizja będzie oscylowała poniżej granicy 1 %, uzyskany rezultat zaliczyć można do dobrych, korzystnie wpływających na obniżenie raty kredytowej.

Kompletne porównanie można przeprowadzić analizując zestawienie przedstawione na jednej stronie: kredyty hipoteczne i weryfikując wybór w kalkulatorze kredytowym. Istotnym celem jest najtańszy kredyt hipoteczny, najniższa rata. Po przeprowadzanym porównania można sprawdzić wyniki z zamieszczonym rankingiem kredytów hipotecznych i skonsultować to z doradcą finansowym.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o zarobkach
http://www.get-money.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Łukasz Orbitowski na festiwalu Apostrof w Krakowie. 20.05.19, godz.:18, Empik Bonarka
Za 2 dni:
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »