Firma » Biznes

Pożyczka ratalna przez Internet – jaką wybrać?

Pożyczka ratalna przez Internet – jaką wybrać?
Zobacz więcej zdjęć »
Rynek szybkich pożyczek ratalnych przez Internet rozwija się bardzo dynamicznie, szczególnie duży wzrost odnotowano w statystykach w ostatnich latach. Dlatego właśnie coraz popularniejszym sposobem podreperowania budżetu domowego w nagłych sytuacjach stają się pożyczki ratalne przez Internet.

Pożyczki ratalne przez Internet zyskały wielu zwolenników ze względu na fakt, że w ten sposób można wygodnie, bez wychodzenia z domu i szybko otrzymać potrzebne pieniądze.

Rodzajów internetowych pożyczek ratalnych jest kilka. Oto najpopularniejsze z nich.

Pożyczka gotówkowa na raty w banku

Prawie wszystkie obecnie funkcjonujące banki posiadają bankowość elektroniczną. To w nich można zaciągać szybkie pożyczki internetowe bez konieczności udawania się do placówek. Każdy, po zalogowaniu się na swoje indywidualne konto w banku, może złożyć wniosek o pożyczkę gotówkową. Cała procedura związana z rozpatrzeniem złożonego wniosku przez pracownika banku, zwykle nie trwa dłużej niż jeden dzień roboczy. Niestety, nawet osoby, które przekonane są o tym, że otrzymają pozytywną decyzję kredytową, a nastęonie pieniądze, mogą się rozczarować. Pożyczki gotówkowe przez Internet udzielane przez banki, są obwarowane restrykcyjnymi uwarunkami - należy posiadać zdolność kredytową oraz dobrą historię kredytową. Wymagania banków stawiane klientom ubiegającym się o pożyczkę gotówkową zarówno internetową jak i tą, udzielaną w placówce banku, są czasem tak wysokie, że wiele osób nie jest w stanie im sprostać.

Pożyczka pozabankowa na raty przez Internet

Na polskim rynku działa dużo firm pożyczkowych, które oferują szybkie pożyczki online - długoterminowe i krótkoterminowe. Ich zalety to przede wszystkim uproszczone formalności, szybkość otrzymania pieniędzy na konto i możliwość rozłożenia pożyczki na raty na wiele miesięcy. Warto podkreślić, że to klient decyduje o wysokości pożyczki oraz liczbie rat. Wychodząc na przeciw potrzebom klientów, coraz częściej w firmach pożyczkowych można zaciągnąc zobowiązania na wyższe sumy. Najwyżsa kwota pożyczki pozabankowe, to 25 000 złotych, które klient indywidualny może spłacić nawet w 36 miesięcznych ratach, natomiast klient prowadzący działalność gospodarczą, spłatę pożyczki może rozłożyć nawet na 48 rat.

W przypadku pożyczki pozabankowej na raty online, mamy do czynienia ze znacznie mniejszą ilością formalności, choć oczywiście również należy spełnić warunki stawiane przez instytucję pozabankową. Przede weszystkim należy być obywatelem RP, posiadać odpowiedni wiek, być właścicielem konta w banku oraz nie posiadać wpisów w rejestrach dłużników.

Jeśli potrzebujesz szybko większej kwoty pieniędzy na dłużej, najłatwiej skorzystać Ci będzie z oferty firm pożyczkowych. Na stronach internetowych takich instytucji finansowych znajdują się różne oferty szybkich pożyczek ratalnych oraz wygodne narzędzia - porównywarki i kalkulatory, które pozwalają porównać pożyczki, wybrać kwotę jaką chcesz pożyczyć, i ilość rat, na którą chcesz pożyczkę rozłożyć. Warto tutaj przykładowo sprawdzić, jak wygląda oferta pożyczek ratalnych online na stronie internetowej: www.get-money.pl/aktualności/banki/pożyczka-pozabankowa-na-raty-pożyczki-na-raty.

W takim portalu finansowym można od razu porówanć kilkadziesiąt pożyczek internetowych, szczegółowo zapoznać się z warunkami i kosztami kredytu, a także porównać je z ofertami różnych kredytodawców. Po wybraniu najlepszej pożyczki złożyć wniosek, a po pozytywnej weryfikacji bardzo szybko odebrać pieniądze, które zazwyczaj przesyłane są przelewem przez pożyczkodawcę na Twoje konto w banku.

Instytucje finansowe bardzo często organizują atrakcyjne promocje na pożyczki onlin i oferują możliwość otrzymania pierwszej pożyczki za darmo, odroczenia spłaty raty nawet kilka razy w okresie spłaty zobowiązania czy obniżenia całkowitego kosztu pożyczki nawet o 50%! Wszystkie okazje, rabaty i promocje na pożyczki ratalne i krótkoterminowe przez Internet sprawdzić można na stronie: www.get-money.pl/aktualności/finanse/promocje-pożyczek-pozabankowych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o zarobkach
http://www.get-money.pl/

Komentarze (8)

 • avatar
  ~Sytuacja 2017-07-15 16:58:33

  Dwa dni temu potrzebowałam szybkiego zastrzyku gotówki, więc tak jak Solka polecił, wpisałam do przeglądarki http://www.get-money.pl/chwilowki i wybrałem pożyczkę Alegotówka, bo po pierwsze 2000 zł można otrzymać za darmo, a po drugie wtedy, gdy pieniądze są najbardziej potrzebne, czyli tak jak mi. Termin spłaty pożyczki wynosi nawet 30 dni, dodatkowo z wygodną opcją refinansowania.

  Więc ja polecam pożyczkę Alegotówka, która znajduje się pod adresem: http://www.get-money.pl/chwilowki

 • avatar
  ~solka 2017-06-16 17:20:41

  Pożyczka Wandoo to jest to! Firma wykorzystuje nowoczesne technologie i działa w przejrzysty sposób. Oferuje klientom szybkie i wygodne pożyczki nawet do 5000 PLN na okres 30 dni.

  Wniosek o pożyczkę Wandoo złożyłem przez internet na http://www.get-money.pl/chwilowki

 • avatar
  ~Lola 2017-06-16 17:17:24

  Paweł - wielkie dzięki! Pod tym adresem, który podałeś i ja znalazłam dla siebie niewielką za to tanią pożyczkę gotówkową.

 • avatar
  ~Paweł 2017-06-04 18:40:58

  Na www.get-money.pl wziąłem tanią pożyczkę pozabankową w kwocie 15000 z. Maksymalny okres spłaty tej pożyczki to nawet 48 miesięcy.

 • avatar
  ~oewonga 2017-05-18 19:17:45

  Witam! Mecer kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 8000 zł, ale kwota ta i koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści, w którym najwięcej zyskują osoby terminowo spłacające swoje zobowiązania i rozwiązujące interaktywne testy na platformie Kapitalni.org. Spełniając te kryteria, przy kolejnej pożyczce można otrzymać lepsze warunki cenowe pożyczki.

  Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=archnews.

  W razie pytań jestem do dyspozycji
  Tomasz | Ekspert wonga.com

  * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

 • avatar
  ~mecer 2017-05-10 11:37:49

  Przy kolejnej pożyczce w wonga są takie same warunki?

 • avatar
  ~Anna 2017-05-01 21:12:33

  Zupełnie nowa pożyczka gotówkowa Visset na stronie http://www.get-money.pl/chwilowki

  Pożyczka może zostać udzielona zarówno klientowi indywidualnemu (do kwoty 4000 zł, pierwsza pożyczka do 1500 zł za darmo!), a firmom do 5000 zł. Klient indywidualny musi być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej oraz mieć od 20 do 75 lat. Podmioty z zarejestrowaną działalnością gospodarczą muszą istnieć na rynku co najmniej pół roku. Okres spłaty pożyczki to 30 dni.

  Zapraszam do skorzystania http://www.get-money.pl/chwilowki

  W razie pytań jestem do dyspozycji
  Anna | Doradca get-money.pl

 • avatar
  ~oewonga 2017-03-31 14:19:29

  Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych korzystną ofertą pożyczki udzielanej wyłącznie online do zapoznania się z naszą ofertą. Na rynku polskim wonga.com udziela pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł dla nowych Klientów (koszt pierwszej to 10 zł), ratalnych do 5000 zł dla nowych Klientów oraz 8000 zł dla stałych Klientów. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w przypadku ratalnej do 18 miesięcy. Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.pl. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów.

  Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=centrumpr.

  W razie pytań jestem do dyspozycji
  Tomasz | Ekspert wonga.com

  * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 14 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »