Technologie » Komputery

Kto analizuje, nie błądzi

Kto analizuje, nie błądzi
Zobacz więcej zdjęć »
Jak przekształcić gigabajty danych w konkretną wiedzę? Analiza danych i ich wizualizacja to skuteczna droga do wypracowania przewagi konkurencyjnej. Wnioski płynące z analiz pomagają w podejmowaniu świadomych i skutecznych wyborów. To stawka, o którą walczy nie tylko duży biznes.

Kluczowe wskaźniki efektywności

Odpowiednio zwizualizowane dane usprawniają pracę kadry kierowniczej, ale też poszczególnych zespołów w firmie. Specjaliści odpowiadający za zamówienia, stany magazynowe czy obsługę kadrowo-płacową zyskują nowy sposób efektywnego monitorowania procesów. W tym celu mogą posługiwać się standardowo zdefiniowanymi wskaźnikami lub za pomocą intuicyjnego edytora stworzyć własne KPI, dostosowane do specyfiki branży czy konkretnej organizacji.

Wartościowe dane, to te zwizualizowane

Business Intelligence (BI) jest systemem otwartym na integracje, dlatego dane z wielu źródeł mogą być wygodnie analizowane z poziomu jednego interfejsu. Pozwala to na łączenie danych z różnego obszaru działalności firmy i prezentowania zaawansowanych wizualizacji. Raporty mogą być generowane w dowolnej formie: wskaźnika, wykresu czy tabeli. Widoki baz danych SQL tworzą domeny służące do generowania raportów. Domeny mogą być tworzone bez praktycznej znajomości języka SQL.


Czytaj całość artykułu tutaj: https://erp-view.pl/artykuly-business-intelligence/28199-kto-analizuje-nie-bladzi.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »