Technologie » Komputery

Kto Cię tak ubrał? - Sztuczna inteligencja!

Kto Cię tak ubrał? - Sztuczna inteligencja!
Zobacz więcej zdjęć »
“Nie jestem wszyscy, a na imię nie mam każdy” - coraz częściej protestują klienci. Okazuje się, że sklep internetowy Woodhouse znalazł sposób na to by pogodzić interesy zarówno biznesu jak i nabywców, jednocześnie nie krzywdząc żadnej ze stron.

W jaki sposób? Dzięki wykorzystaniu AI i Big Data, które pomagają w personalizacji witryny w czasie rzeczywistym. Skutek? Wzrost współczynnika konwersji blisko o połowę!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Sklep internetowy Woodhouse, którego serwery i magazyny gromadzą ofertę ponad 50 wiodących marek modowych, takich jak BOSS, Armani i McQ opracował rozwiązania technologiczne, które pomogły w wyśrubowaniu wyniku finansowego. Jak? Automatycznie wyświetlając spersonalizowane komunikaty podczas przeglądania witryny. W tym celu opracowany system wykorzystujący wielkie zbiory danych i uczenie maszynowe. Efekty? Współczynnik konwersji wzrósł o 44%, zaś opuszczone wózki na zakupy spadły o 3%.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://erp-view.pl/it-solutions/28045-kto-cie-tak-ubral-sztuczna-inteligencja.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »