Gospodarka » Chemia

Kto najlepiej pokaże urodę folii?

Kto najlepiej pokaże urodę folii?
Zobacz więcej zdjęć »
Marma Polskie Folie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Stosuj Polskie Folie”, na najlepsze, nietypowe i oryginalne sfotografowanie folii, membran siatek, tkanin w zastosowaniu.

Konkurs to szansa dla wszystkich entuzjastów i amatorów fotografii na zaprezentowanie swoich umiejętności, a także zdobycie cennych nagród. Chcesz się wykazać? Weź udział!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Folie, tkaniny, membrany, choć zazwyczaj odgrywają główną role w konstrukcjach budowlanych, w ogrodnictwie i rolnictwie, za sprawą fotografii po raz pierwszy stały się tematem konkursu. Formuła „Stosuj Polskie Folie”, to rzeczywiście nowatorska inicjatywa, która ze względu na oryginalną i trudną tematykę konkursu, od uczestników wymaga nie tylko umiejętności ale i kreatywnego podejścia do fotografii.

Ideą przyświecającą pomysłodawcom konkursu jest prezentacja interesujących, skutecznych, a także zaskakujących form zastosowania folii, membran, siatek, tkanin, a także wydobycie ich swoistej urody.

„Stosuj Polskie Folie” to konkurs otwarty, skierowany zarówno do amatorów, pasjonatów, a także zawodowców. Technika i forma wykonywania zdjęć jest dowolna. Jedyne ograniczenie stanowi wyobraźnia i kreatywność uczestników. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wykonać zdjęcia folii w zastosowaniu, a następnie nadesłać je  na adres konkurs@marma.com.pl.

Dodatkową motywacją do wzięcia udziału w konkursie są cenne nagrody. Na autora najlepszego zdjęcia czeka luksusowa, zagraniczna wycieczka.

Prace konkursowe wraz z formularzem zgłoszeniowym można nadsyłać do 30 lipca b.r. Do konkursu można zgłosić maksymalnie trzy fotografie. Z niecierpliwością czekamy na ciekawe i absorbujące zdjęcia, które pokażą nam nasze produkty w taki sposób,  jak ich jeszcze nie znamy.  - mówi Marta Półtorak Prezes Marma Polskie Folie

Szczegóły konkursu, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są pod adresem www.marma.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

NetCenter Solution
http://netcentersolution.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »