Dom » Wnętrza

Kuchnia idealna do kwadratu! Nowość: kwadratowy syfon do zlewu

Kuchnia idealna do kwadratu! Nowość: kwadratowy syfon do zlewu
Zobacz więcej zdjęć »
Kuchnie kubistyczne, ostre kąty meblowe, nowoczesny design… wszystko to wymaga odpowiedniej oprawy, czyli detali.

 O tyle, o ile w portfolio armatury, wanien, zlewów czy innych niezbędnych elementów wyposażenia mocny kąt i kubistyczna forma są obecne w trendach od kilku lat – mniejsze akcesoria dopiero teraz doczekują się uwagi projektantów. Na rynku pojawił się właśnie detal spinający w całość kubistyczne formy kuchenne – kwadratowy syfon do zlewozmywaków granitowych.

Zlewy granitowe, jako najchętniej wybierane do domów ze względu na elegancję i trwałość, od wielu lat są oczkiem w głowie projektantów. Zmieniają kształty, zaskakują kolorami i eksperymentami z głębokością komór lub ociekaczy. Teraz doczekały się modnego dodatku – syfonu z elementami w kształtach kwadratów.

Nowość, syfon kwadratowy Laveo, pasuje do zlewów granitowych z modnymi odpływami  3,5 cala. Jest chromowany, posiada korek automatyczny, a jego wysoką jakość potwierdza kraj produkcji – Włochy. Syfon można kupić jako osobny element zamienny albo w komplecie ze zlewem, jeśli i tak planujemy jego zakup.  Syfon jest dostępny w Castoramie i kosztuje ok. 160 zł. Można go też kupić w komplecie z granitowym zlewem Havana zaprojektowanym z myślą o kuchniach nowoczesnych i kubistycznych.   

Kuchinox PRESS BOXRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »