Technologie » Fotografia

Kup aparat Panasonic LUMIX G100 w przedsprzedaży i odbierz prezent za złotówkę!

Kup aparat Panasonic LUMIX G100 w przedsprzedaży i odbierz prezent za złotówkę!
Zobacz więcej zdjęć »
W ofercie marki Panasonic pojawił się dedykowany vlogerom i kreatywnym twórcom nowy model aparatu z wymienną optyką LUMIX G100. Trwa właśnie promocja, dzięki której do zakupu aparatu dołączany jest rejestrator obrazu HV-HCA14 za 1 zł.

LUMIX G100 ma wszystko, czego potrzeba, aby nagrywać vlogi w doskonałej jakości 4K/30p i FHD/60p - nawet w najmniej sprzyjających warunkach. Aparat jest lekki i kompaktowy. Połączenie stabilizacji obiektywu i 5-osiowej stabilizacji aparatu LUMIX sprawia, że drgania nie występują, nawet kiedy operator jest w ruchu, a technologia OZO Audio marki Nokia zapewnia czysty i żywy dźwięk bez konieczności korzystania z zewnętrznego mikrofonu.

LUMIX G100 integruje łączność Bluetooth i Wi-Fi. Dzięki dedykowanemu przyciskowi szybko przesyła filmy oraz zdjęcia do smartfona, umożliwiając udostępnianie ich w mediach społecznościowych za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji LUMIX Sync na iOS i Androida.
To doskonały wybór dla wideoblogerów, dzielących się swoją codziennością z innymi.

Tylko teraz przy zamówieniu aparatu LUMIX G100 w przedsprzedaży na www.beiks.com, www.fotoplus.pl oraz www.cyfrowe.pl możesz odebrać zestaw z rejestratorem obrazu HV-HCA14 za 1 zł.  Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Szczegóły na stronie https://www.panasonic.com/pl/promocje/promocje/kup-lumix-g100w-i-odbierz-zestaw-z-rejestratorem-obrazu-za-1-zl.html  

Regulaminy akcji znajdują się na stronach poszczególnych dealerów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Panasonic
http://www.panasonic.com/pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »