Dom » Budownictwo

Kup promocyjny produkt marki WIŚNIOWSKI i wesprzyj domy dziecka

Kup promocyjny produkt marki WIŚNIOWSKI i wesprzyj domy dziecka
Zobacz więcej zdjęć »
Trwa rewelacyjna promocja, dzięki której klienci firmy WIŚNIOWSKI mogą zakupić wysokiej jakości produkty w niezwykle atrakcyjnych cenach, a przy tym wesprzeć domy dziecka.

Z zakupu każdego produktu objętego promocją, 100 zł zostanie przeznaczone na wyposażenie placówek opiekuńczo-wychowawczych. Promocja trwa tylko do końca listopada, więc nie zwlekaj!

Celem akcji SPEŁNIJ MARZENIE O BEPIECZEŃSTWIE jest wyposażenie domów dziecka w produkty marki WIŚNIOWSKI. Teraz każdy klient firmy może mieć w tym swój udział, a dodatkowo kupić bramę, drzwi lub ogrodzenie w świetnych cenach. Wszystko po to, by zapewnić dzieciom bezpieczeństwo, którego potrzebują.

Najnowsza kampania kusi świetnymi cenami osoby zainteresowane kupnem bram, drzwi i ogrodzeń. Promocja obejmuje trzy wysokiej klasy produkty marki WIŚNOWSKI, które mogą stanowić idealne ukoronowanie każdego nowoczesnego domu i posesji:

1.    brama garażowa UniTherm - super ciepła automatyczna brama garażowa z płaszczem o grubości 60 mm, za dopłatą jedynie 10% od ceny podstawowej
2.    Drzwi Aluminiowe CREO – piękno i funkcjonalność, z nowoczesnymi zawiasami ukrytymi w skrzydle
3.    Ogrodzenia posesyjne z kolekcji MODERN – ogrodzenia z wypełnieniem z blachy pełnej lub perforowanej z rabatem 10%, przyciągające uwagę prostym, minimalistycznym wzornictwem.

Pozostałe informacje i szczegóły akcji promocyjnej marki WIŚNIOWSKI są dostępne na stronie internetowej www.wisniowski.pl oraz w punktach handlowych na terenie całej Polski oferujących produkty firmy WIŚNIOWSKI.

SPEŁNIJ MARZENIE O BEZPIECZEŃSTWIE to przede wszystkim konkurs adresowany do wychowanków domów dziecka. Już 6 grudnia 2015 roku poznamy 10 laureatów, których firma Wiśniowski wyposaży w swoje produkty. Do końca listopada za pomocą aplikacji konkursowej na Facebookowej stronie marki WIŚNIOWSKI można oddawać głosy na ulubione prace:
https://www.facebook.com/WISNIOWSKI.GROUP/app_425042714278677 .



WIŚNIOWSKI (PRESS BOX)



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »