Technologie » Internet

Kupuj.pl - wystartował nowy serwis IDG

Kupuj.pl - wystartował nowy serwis IDG
Zobacz więcej zdjęć »
IDG Poland uruchomiło nowy serwis e-commerce pod adresem Kupuj.pl (www.kupuj.pl). Kupuj.pl to serwis skierowany do wszystkich chcących kupić produkty z szeroko pojętej elektroniki użytkowej, IT, gier oraz filmów w bardzo dobrych cenach.

Aktualnie pod adresem znajduje się teaser zachęcający do zapisania się na newsletter oraz ankieta, w której użytkownicy mogą wybrać 3 najbardziej interesujące ich produkty. Start projektu przewidziany jest w najbliższych tygodniach i wszyscy, którzy zapisali się na newsletter będą mieli szansę na zakupy produktów w specjalnych cenach w pierwszej kolejności.

"Kupuj.pl to jeden z elementów nowej strategii IDG Poland: dostarczania użytkownikom nie tylko wiarygodnej informacji na temat sprzętu i oprogramowania, ale także ułatwiania zakupu atrakcyjnych produktów po najlepszych cenach na rynku. - mówi Michał Bonarowski, Dyrektor Consumer Media w IDG Poland - Nasi użytkownicy w jednym miejscu mogą dowiedzieć się o tym co jest najlepsze według naszego Laboratorium Badawczego, a potem od razu kupić ten towar u wiarygodnego sprzedawcy."

"Mocno zauważalnym trendem w ostatnich latach jest coraz większa rola e-commerce w firmach mediowych, które dotąd nie były kojarzone z podobnymi projektami  - powiedział Dariusz Sokołowski, Online Business Development Director w IDG Poland - Newsletter Kupuj.pl już w ciągu kilku godzin od uruchomienia od uruchomienia zyskał prawie 2 000 subskrybentów co dobitnie świadczy o dużym zainterenowaniu naszych Czytelników i pozwala nam sądzić, że projekt będzie cieszył się sporą popularnością - dodaje."IDG to przede wszystkim czołowy dostawca informacji o rynku IT na świecie. Ponad 300 tytułów prasowych w ponad 100 krajach świata, 400 książek, kilkaset witryn WWW i prawie 200 imprez targowych oraz konferencji - to dorobek ponad 12 tysięcy pracowników IDG na całym świecie.

W Polsce działamy już od ponad 20 lat. Zatrudniamy blisko 200 osób, w tym ponad jedna czwarta to dziennikarze specjalizujący się w tematyce IT. W naszej ofercie znajdują się czasopisma, kilkadziesiąt serwisów internetowych, usługi marketingu bezpośredniego, konferencje i seminaria techniczne, książki i wiele innych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »