Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

LA LUXE z tytułem Sukces Roku 2017

LA LUXE z tytułem Sukces Roku 2017
Zobacz więcej zdjęć »
11 kwietnia podczas Wielkiej Gali „Osobowości i Sukcesy Roku 2017” jury doceniło markę La Luxe Paris przyznając jej statuetkę w kategorii Sukces 2017.

To wyraz uznania wobec marki, która opowiada na potrzebę produktów profesjonalnych z przeznaczeniem do codziennej pielęgnacji. Dynamicznie rozwijający się brand La Luxe Paris umożliwia kobietom dostęp do kosmetyków o starannie skomponowanych recepturach wyróżniających się niezwykłym bogactwem składników aktywnych.

Gala przyciągnęła gwiazdy i świat biznesu, a statuetki zostały przyznane ponadto w kategoriach Osobowość, Superosobowość, Supersukces i Człowiek Sukcesu. Laureatami statuetek „Osobowość Roku 2017” zostali: Maciej Orłoś, Krzysztof Ibisz, Iwona Pavlović, Aleksandra Szwed, Marcelina Zawadzka, Karolina Gruszka, Tomasz Ossoliński, Artur Barciś, Tomasz Majewski, prof. Wojciech Maksymowicz, Mariola Bojarska-Ferenc, prof. Grażyna Rydzewska, Nina Terentiew, Jacek Kawalec, Jakub Przygoński, Andrzej Rosiewicz, Andrzej Arendarski, Piotr Lisek, Tomasz Majewski, Agnieszka Zydroń. Zwycięzców wybrali przedstawiciele redakcji magazynu „Osobowości i Sukcesy” oraz osoby nagrodzone w ubiegłych edycjach. 

LA LUXE PARIS to ekskluzywna marka wywodząca się z najlepszych tradycji kosmetycznych, stworzona z myślą o kobietach otwartych na nowinki, ceniących luksus i doskonale zorientowanych w trendach. Celem marki jest podarowanie każdej kobiecie codziennego dotyku luksusu, tak by w każdej chwili czuła się zadbana i piękna. La Luxe Paris zaprasza do świata luksusowych kosmetyków najlepszej jakości. Produkty LA LUXE PARIS nie zawierają parabenów, silikonów i sztucznych barwników, a najwyższe bezpieczeństwo ich stosowania potwierdzają surowe testy dermatologiczne. W ofercie marki można znaleźć serie wyspecjalizowanych kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy, ciała i dłoni, a także produkty do makijażu, które wykazują również właściwości pielęgnacyjne.

Gala zorganizowana w tym roku w Hotelu Courtyard by Marriott WarsawAirport w Warszawie miała charakter nie tylko biznesowy, ale i towarzyski. Jak co roku gala odbywała się w przyjacielskiej atmosferze. Wieczór uatrakcyjniły pokazy mody, występy muzyczne gwiazd polskiej sceny i estrady. Wręczeniu statuetek „Osobowości i Sukcesy Roku 2017” towarzyszyły liczne atrakcje oraz występy artystyczne. Na scenie pojawili między innymi: Aleksandra Szwed, Jacek Kawalec, wystąpił zespół „The Clarisse Sisters” z Mauritiusa i Krzysztof „Kasa” Kasowski.

Wydarzenie prowadzili Kasia Motloch i Ryszard Rembiszewski.

www.laluxeparis.eu 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konceptPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »