Motoryzacja » Moto Serwis

Ładowarka z diagnostyką cyfrową od Black & Decker

Ładowarka z diagnostyką cyfrową od Black & Decker
Zobacz więcej zdjęć »
Automatyczna ładowarka Black & Decker to wielofunkcyjne urządzenie dedykowane do kompleksowej obsługi akumulatorów samochodowych. Narzędzie zapewnia szybkie ładowanie baterii i jest bezpieczne w użytkowaniu.

Ładowarka z diagnostyką cyfrową Black & Decker to profesjonalne narzędzie przystosowane do obsługi akumulatorów samochodowych.

Urządzenie wyposażone jest w technologię AUTOSELECTTM, która odpowiada za przeprowadzenie automatycznej analizy stanu akumulatora i dostosowanie najlepszego poziomu ładowania dla danego rodzaju baterii, jej wielkości i poziomu rozładowania.

Ładowarka wyposażona jest w 4-stopniowy system ładowania, który gwarantuje szybkie uzupełnienie ładunku akumulatora. W pierwszej fazie urządzenie weryfikuje stan akumulatora m.in. poziom rozładowania. Podczas drugiej, następuje szybkie doładowanie baterii do 80% jej pojemności. Natomiast trzeci stopień to ładowanie wyrównawcze, które stopniowo doładowuje akumulator aż do osiągnięcia optymalnych właściwości elektrolitu. Ostatnia faza ładowania podtrzymuje baterię w stanie jej pełnego naładowania. O postępie pracy urządzenia, użytkownik informowany jest za pomocą czytelnego wyświetlacza LED.

Używanie ładowarki Black & Decker jest w pełni bezpieczne. Gwarantuje to m.in. system kontroli odwrotności polaryzacji. Zabezpieczenie to wyklucza ryzyko pojawienia się iskrzenia, wynikającego z błędnego podłączenia przewodów do akumulatora oraz innych skutków tego działania, które mogą negatywnie wpłynąć na funkcjonowanie instalacji elektrycznej samochodu. Co więcej, ładowarka poprzez ciągłe monitorowanie stanu baterii i dostosowywanie natężenia prądu ładowania, minimalizuje ryzyko przeładowania akumulatora.

Istotną funkcją urządzenia jest analiza stanu alternatora, pozwalająca stwierdzić jego ewentualne uszkodzenie, które może być przyczyną rozładowania akumulatora. Co więcej, w mroźne dni, użytkownik doceni funkcję rozruchu silnika, pozwalającą na uruchomienie samochodu z rozładowanym akumulatorem w ciągu 90 sekund.

Wygodę przechowywania ładowarki Black & Decker podnoszą jej kompaktowe rozmiary (w opakowaniu: 267mm x 245mm x 137mm) oraz boczne elementy, pozwalające na bezpieczne schowanie przewodów. Natomiast w celu zwiększenia wytrzymałość urządzenia na uszkodzenia, przedni panel wykonany został z metalu. Ładowarka przeznaczona jest do wszystkich rodzajów akumulatorów kwasowo-ołowiowych: mokrych, żelowych i AGM o pojemności od 20 Ah do 180 Ah. Z urządzenia skorzystać mogą właściciele zarówno samochodów z silnikami benzynowymi, jak i typu diesel.

Cena: 365 zł brutto

Wszystkie produkty firmy Black&Decker dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »