Dom » Wnętrza

LAVAZZA A MODO MIO na ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL

LAVAZZA A MODO MIO na ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL
Zobacz więcej zdjęć »
Design i kawa to idealny duet. Dlatego już po raz drugi, marka LAVAZZA A MODO MIO została partnerem magazynu ELLE DECO w ramach projektu Łódź Design Festival.
Od  21 do 30 października, na stoisku CAFFE ELLE DECORATION goście będą mogli degustować najpopularniejszą na świecie kawę z ekspresów LAVAZZA A MODO MIO w kolorze blue intensive.

Tajemnicą doskonałego, włoskiego espresso jest profesjonalny ekspres ciśnieniowy oraz świeżo zmielona, znakomita kawa. LAVAZZA A MODO MIO to zamknięty system kawowy do domowego użytku, przy pomocy którego każdy bez wyjątku łatwo i szybko przygotuje oryginalne espresso. System składa się z ekspresu oraz dedykowanych do niego kapsułek z próżniowo zamkniętą, świeżo zmieloną kawą. Do dyspozycji mamy siedem różnych mieszanek kawy LAVAZZA, dlatego każdy smakosz znajdzie tu kompozycję idealnie dopasowaną do swojego podniebienia.

LAVAZZA A MODO MIO to nie tylko praktyczny sprzęt dla kawoszy, ale także efektowny detal wystroju współczesnej kuchni, dostępny w ośmiu kolorach: czarnym, czerwonym, białym, stalowym, różowym, błękitnym, pomarańczowym oraz zielonym. Nowoczesne i bezpretensjonalne wzornictwo oraz fantazyjna kolorystyka ekspresów robi wrażenie. Dlatego Magazyn ELLE DECO zdecydował, iż ekspresy LAVAZZA A MODO MIO staną się elementem dekoracyjnym jego stoiska na Design Festival. Goście CAFFE ELLE DECOCORATION będą mieli także możliwość skosztować najpopularniejszą na świcie kawę z systemu LAVAZZA A MODO MIO. ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL odbywa się w dniach 21-30 października w Łodzi w Centrum Festiwalowym przy ul. Targowej 35.

 

 

Pozdrawiam

Agnieszka Kołogrecka

BLACK&WHITE PR/PO PROSTU PR

ul. Bracka 25/B8

Warszawa 00-028

tel. 22 692 16 10

mobile. 601 40 70 33Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Primoloko/Black&WhitePR
http://blackandwhitepr.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »