Dom » Budownictwo

Łazienka w beżach

Łazienka w beżach
Zobacz więcej zdjęć »
Klasyczna z subtelną nutą charakterystycznych dla natury barw – odcieni brązu i beżu stwarza niepowtarzalny relaksacyjny klimat.

Łazienka, pełna elementów nawiązujących do świata przyrody będzie z pewnością bardzo korzystnie oddziaływała na zmysły użytkowników. W takim wnętrzu można wypocząć, odzyskać pozytywny nastrój, zadbać o ciało i umysł.

Wszystkie znajdujące się tu elementy tworzą harmonijną całość; wazony pełne suszonych roślin, duże piękne muszle ułożone na umywalce, niewielkie kamienie wyłowione gdzieś z rzeki, grecka kolumna przypominająca śródziemnomorskie aranżacje i idealnie dobrana kolorystyka przedmiotów. W takiej łazience jest wszystko czego wymaga charakter pomieszczenia – funkcjonalne meble, szlachetna ceramika, elegancki grzejnik i gustowna armatura.

Interesującą propozycją dla wnętrza urządzonego w stylu klasycznym jest kolekcja baterii Torino firmy Ferro. Baterie charakteryzuje  elegancka linia wzornicza i charakterystyczny design. Kolekcję do łazienek tworzą: bateria wannowa, bateria umywalkowa stojąca z automatycznym korkiem spustowym, bateria bidetowa z automatycznym korkiem spustowym, bateria natryskowa. Każda bateria wyposażona jest w mosiężny korpus z ceramiczną głowicą. Oprócz baterii natryskowej wszystkie posiadają ceramiczne regulatory przepływu strumienia wody z funkcją tłumienia hałasu. Niewątpliwą zaletą tych jednouchwytowych baterii jest funkcja pozwalająca na oszczędne gospodarowanie wodą. Sposób włączenia przepływu wody poprzez jeden ruch ręki przekłada się na jej zużycie – to wystarczy, aby szybko ustawić właściwą temperaturę wody i nie marnować jej na próżno. Dekoracyjną, zewnętrzną powierzchnię baterii stanowi trójwarstwowo nałożona miedź, nikiel i błyszcząca warstwa chromu.

Klasyczna łazienka w odcieniach beżu, brązu i bieli z wieloma naturalnymi akcentami wystroju oraz elegancką armaturą będzie prawdziwą wizytówką domu. Panująca w niej ciepła i przytulna atmosfera pozwoli mieszkańcom na chwile relaksu po uciążliwym dniu, rankiem zaś nastroi pozytywnie dodając potrzebnej do działania energii.


Torino bateria umywalkowa stojąca


Torino bateria umywalkowa stojąca i Torino bateria bidetowa


FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (2)

  • avatar
    ~Anna 2013-12-31 11:10:05

    Ja też wolę inny design, ta łazienka średnio mi się podoba. Jest taka zwyczajna. Na pewno ja czegoś takiego u siebie bym nie zrobiła... szukam inspiracji, bo w styczniu czeka mnie remont łazienki. Wolę coś bardziej designerskiego, ale jednocześnie prostego.

  • avatar
    ~reda 2013-12-30 18:48:22

    Widziałem, że Roca jest zwolennikiem zupełnie innego design, mam tu na myśli prosty design, minimalizm przy dobrej funkcjonalności. Zresztą jak mnie kiedyś przekonywano, prostsze kształty ceramiki ułatwiają jej codzienne sprzątanie. A po pomnożeniu tego przez n razy sprzątań, jakie trzeba wykonać w ciągu całego życia to sprawa wydaje się być warta dopłacenia.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »