Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

"Leczymy razem" - wspólna akcja Polpharmy i Kaspersky Lab Polska

"Leczymy razem" - wspólna akcja Polpharmy i Kaspersky Lab Polska
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab Polska, producent oprogramowania do ochrony danych, rozpoczyna wspólną akcję z firmą Polpharma, liderem branży farmaceutycznej w Polsce.

W ramach akcji "Leczymy razem" lekarze i farmaceuci z całej Polski otrzymają roczne licencje na oprogramowanie Kaspersky Anti-Virus 2009 zapewniające ochronę komputera przed wszelkimi rodzajami szkodliwych programów. Inicjatorem akcji jest Polpharma.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Akcja rozpocznie się z początkiem maja i zakłada dostarczenie do lekarzy i farmaceutów łącznie 20 000 pudełek z oprogramowaniem Kaspersky Anti-Virus 2009. Koniec akcji jest planowany na 14 lipca 2009 r. Oprogramowanie będzie rozprowadzane poprzez przedstawicieli handlowych Polpharmy. Aby rozpocząć korzystanie z oprogramowania lekarz lub farmaceuta musi dokonać rejestracji na stronie www.polpharma.kaspersky.pl podając adres e-mail, na który zostanie wysłany kod aktywacyjny.

"Razem z Polpharmą działamy w podobnych branżach - dostarczamy środki pozwalające na leczenie i zapobieganie infekcjom", mówi Jacek Chmielewski, menedżer ds. projektu, Kaspersky Lab Polska. "Cieszymy się, że dzięki naszej wspólnej akcji lekarze oraz farmaceuci będą mogli zadbać nie tylko o pacjentów i klientów, ale także o swoje komputery, które także potrzebują ochrony. Kaspersky Anti-Virus 2009 jest doskonałym narzędziem do tego celu."

"Połączenie sił Polpharmy i Kaspersky Lab - dwóch firm, które świadczą usługi najwyższej jakości to innowacyjny pomysł na wsparcie dla szerokiej grupy lekarzy", powiedział Grzegorz Firczyk, Senior Product Manager, Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. "Liczymy, że niecodzienna promocja usług podkreśli rolę Polpharmy, jako firmy, która nie tylko troszczy się o pacjentów i lekarzy, ale idąc krok dalej - dbając o bezpieczeństwo danych chroni również komputery przed szkodliwymi wirusami."

Informacje o Kaspersky Anti-Virus 2009

Kaspersky Anti-Virus 2009 powstał w myśl idei "lepiej zapobiegać niż leczyć". Program oczywiście może zwalczać zagrożenia, ale przede wszystkim zapobiega ich pojawianiu się w komputerze. Kaspersky Anti-Virus 2009 chroni przed wszystkimi rodzajami szkodliwych programów, spyware i adware, wykrywa i usuwa luki w zabezpieczeniach systemu oraz aplikacji, zapobiega kradzieży tożsamości i oferuje dodatkowe narzędzia zabezpieczające.

Interfejs programu jest przejrzysty zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych użytkowników. Informacje o stanie ochrony i czynnościach, jakie należy wykonać, prezentowane są w jasnej i prostej formie. Program wykorzystuje całkowicie nowy silnik antywirusowy, który znacznie zwiększa prędkość skanowania systemu. Unikatowa architektura aplikacji zapewnia niezwykle szybki czas przetwarzania oraz jeden z najniższych w branży poziomów obciążenia zasobów systemu.

Dalsze informacje o nowej generacji produktów firmy Kaspersky Lab dla użytkowników domowych można znaleźć na stronie: http://www.kaspersky.pl/wersja2009.html. W celu przetestowania produktów Kaspersky Lab z linii 2009 można skorzystać z bezpłatnych wersji trial. Znajdują się one na stronie: http://www.kaspersky.pl/download.html?s=trial.

Informacje o Polpharma SA

Polpharma SA należy do ścisłego grona liderów branży farmaceutycznej w Polsce. Od ponad 70 lat cieszy się zaufaniem pacjentów, lekarzy oraz partnerów biznesowych. Polpharma jest obecnie największym polskim producentem leków generycznych oraz substancji farmaceutycznych. Produkuje szeroką gamę leków wydawanych na receptę i stosowanych w lecznictwie zamkniętym. Specjalnością firmy są preparaty stosowane w kardiologii, gastroenterologii i neurologii. Znaczącą część portfolio Polpharmy stanowią również leki dostępne bez recepty (OTC). Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie http://www.polpharma.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »