Dom » Wnętrza

Letnie okazje cenowe w Komforcie

Letnie okazje cenowe w Komforcie
Zobacz więcej zdjęć »
Dla wszystkich tych, którzy końcówkę lata przeznaczyli na remont lub wykańczanie mieszkania Komfort przygotował ciekawą propozycję.

Od 21 sierpnia elegancką wykładzinę dywanową Piccadilly będzie można kupić taniej o 27%, a za trwały panel Dąb Lugo zapłacimy aż o 45% mniej.

Akcja potrwa od 21 sierpnia do 30 września lub do wyczerpania zapasów. Promocją objęte zostały dwa produkty:

   Wykładzina Piccadilly – wykładzina dywanowa o szerokości 4m. Wykonana z trwałego i odpornego na plamy i utratę koloru polipropylenu. Cena 23,90 zł/mkw (cena regularna to 32,99 zł/mkw).
  
   Dąb Lugo – panel podłogowy o grubości 8 mm i klasie ścieralności AC4. Odwzorowuje nie tylko wygląd, ale również naturalną strukturę drewna. Cena 21,95 zł/mkw (cena regularna to 31,99 zł/mkw).


Oferta dotyczy sklepów stacjonarnych Komfort, jak również zamówień, które zostały złożone za pośrednictwem sklepu internetowego http://www.komfort.pl . Cena promocyjnych produktów może być niższa o kolejne 12% w przypadku zamówienia w sieci KOMFORT usługi montażu.KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy KOMFORT (PRESS BOX)


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »