Firma » Reklama

Lew Leon i byss.pl zapraszają na specjalny konkurs

Lew Leon i byss.pl zapraszają na specjalny konkurs
Zobacz więcej zdjęć »
Agencja interaktywna byss.pl stworzyła kompleksową platformę promocyjną dla właściciela marki Leon, firmy Hortex. Nowa realizacja agencji związana jest z promocją, która wystartowała 15 marca bieżącego roku. Byss.pl wspiera również akcję Hortex w zakresie przygotowania kreacji do kampanii on-line.

Aby wziąć udział w zabawie, należy zarejestrować się na stronie www.wyspaleona.pl, a następnie wybrać zakładkę „Promocja”.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Konkurs polega na uzupełnianiu wirtualnego albumu  naklejkami, które uzyskuje się dzięki wprowadzaniu kodów z promocyjnych opakowań soków  Leon. Dla uczestników do wyboru są trzy albumy tematyczne: „Zwierzęta”, „Świat” oraz „Ja i moje ciało”. Poznawanie zasad promocji ułatwia animowane intro, która wyświetla się przy każdorazowymwejściu na stronę.

W konkursie Lwa Leona nagrody przyznawane są co 5 minut. Uczestnicy mogą zdobyć interesujące gry edukacyjne lub ciekawe encyklopedie wydawnictwa Siedmioróg. Codziennie do wygrania jest również nagroda specjalna – konsola Nintendo Wii, którą otrzyma uczestnik z największą liczbą punktów zdobytych na Wyspie Leona.

Ze względu na grupę celową, serwis promujący soki Leon utrzymany jest w stylistyce rysunkowej, tak lubianej przez najmłodszych użytkowników sieci. Udział w promocji uatrakcyjniają rozbudowane animacje przejść pomiędzy poszczególnymi sekcjami, dzięki którym dzieci poznają piękno i bogactwo Wyspy Leona.  –mówi Daniel Czapiewski, Dyrektor Strategiczny agencji byss.pl. Oprócz aspektu wizualnego, położyliśmy również duży nacisk na wygodną i przejrzystą nawigację, aby dodawanie naklejek było łatwą i przyjemną czynnością dla młodych użytkowników Internetu– dodaje Czapiewski.

Promocja Hortexu będzie wspierana kampanią ATL, na potrzeby której powstał również specjalny spot telewizyjny. Konkurs Lwa Leona potrwa do 31.05.2010.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

klok

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »