Technologie » Komputery

LEXMA AB610 - antybakteryjny gryzoń karmiony przez Bluetooth

LEXMA AB610 - antybakteryjny gryzoń karmiony przez Bluetooth
Zobacz więcej zdjęć »
Mysz LEXMA AB 610 Laser Nano Bluetooth łączy w sobie bezprzewodową technologię Bluetooth i doskonałą precyzję myszy laserowej 2000 dpi. Jednocześnie zapewnia ona efektywną i stałą ochronę przed drobnoustrojami, a to dzięki zastosowaniu technologii NanoGuard.

Obudowa gryzonia pokryta jest TiO2 (dwutlenkiem tytanu) i Nano-Cząsteczkami srebra, które mają właściwości antybakteryjne. NanoGuard zabija i eliminuje 99,9% bakterii. LEXMA AB610 ma rozdzielczość 2000 dpi, zasilana jest z dwóch akumulatorów AAA (ładowanych poprzez gniazdo USB/PS2). W komplecie z myszką dostarczany jest kabel USB, 2 akumulatory AAA i pokrowiec.Mysz dostępna jest w sugerowanej cenie detalicznej 120 zł (z VAT), gwarancja 24 miesiące.

Impet Computers sp. z o.o. (www.impetcomputers.pl) jest jednym z największych dostawców obudów komputerowych na rynek polski. Od początków działalności (2002r.) obok obudów komputerowych (Codegen) firma sprowadzała moduły pamięci oraz procesory. W 2003 r. wprowadziła na rynek obudowy pod marką iBOX oraz Colors-it, i urządzenia VOIP. W kolejnych latach do oferty dołączyły klawiatury, myszki, głośniki i słuchawki iBOX, oraz telefony VOIP – GrandStream i TalkPro, a także myszy i klawiatury Lexma. W 2008 r. firma rozszerzyła ofertę o obudowy komputerowe Gigabyte.

Oferowane przez Impet Computers marki (iBOX, Lexma, Grandstream, TalkPro, Colorsit, Gigabyte) sprzedawane są a największych polskich hurtowniach komputerowych (Action, ABC Data, Komputronik) oraz sieciach handlowych (Avans, Sferis, Divicom, E.Leclerc, Multi Polska). Firma dostarczyła obudowy komputerowe iBOX do wielu przetargów m.in. MON, ZUS, MEN i jest aktualnie jednym z największych dostawców obudów komputerowych na rynek polski.

IMPET COMPUTERS Sp. z o.o.
03-228 Warszawa
ul. Marywilska 34 bud. H1
e-mail: ibox@ibox.pl  
www:  http://www.i-box.pl

tel: +48 022 811 02 08
      +48 022 811 08 29

INDALO Public Relations Małgorzata BłachnioTel.+48 509 047 721

malgorzata.blachnio@indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Indalo PR
http://www.indalo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »