Technologie » Komputery

Lider branży jachtowej Axopar wybrał system ERP firmy Streamsoft

Lider branży jachtowej Axopar wybrał system ERP firmy Streamsoft
Zobacz więcej zdjęć »
Konfiguracja produktu, kontrola jakości, planowanie zapotrzebowania materiałowego i sprzedaży. Za realizację tych kluczowych procesów w Axopar, odpowiada system ERP Streamsoft Prestiż.

 Axopar jest najszybciej rozwijającą się w Europie marką łodzi motorowych. Firma działająca w Finlandii, na terenie Polski ma zlokalizowaną część produkcyjną.

Axopar posiada w swojej ofercie dziesięć różnych modeli luksusowych łodzi od 7,5 do 12 m, których odbiorcami są klienci na całym świecie. Aby dopasować się do – często indywidualnych i złożonych – oczekiwań konsumentów w tym segmencie rynku, firma musi zachować najwyższą jakość oraz standardy produkcji, jednocześnie dbając o terminowy czas realizacji zleceń.


Czytaj całość artykułu tutaj: https://erp-view.pl/erp/lider_branzy_jachtowej_axopar_wybral_system_erp_firmy_streamsoft.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »