Firma » Reklama

Lighthouse Consultants ze Skarbcem

Lighthouse Consultants ze Skarbcem
Zobacz więcej zdjęć »
Z początkiem lutego Skarbiec Asset Management Holding i Lighthouse Consultants rozpoczęły współpracę, w ramach której agencja będzie odpowiadała za prowadzenie biura prasowego firmy.

Agencja będzie wspierać Skarbiec w zakresie komunikacji z rynkiem i klientami, głównie poprzez wzmacnianie wizerunku medialnego spółek wchodzących w skład holdingu: Skarbiec Asset Management Holding SA, Skarbiec Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA oraz ProService Agent Transferowy Sp. z o.o.

Za współpracę z klientem i jednocześnie kontakty z mediami w imieniu Skarbiec AMH odpowiada Magdalena Grzybowska, makler papierów wartościowych, specjalistka w zakresie PR finansowego i relacji inwestorskich.

Agencja została wybrana w drodze konkursu, a umowę podpisano na czas nieokreślony.

 
Lighthouse Consultants jest firmą doradczą specjalizującą się w zarządzaniu reputacją.  Wśród kluczowych obszarów kompetencji firmy są: PR korporacyjny, zarządzanie kryzysowe, relacje inwestorskie, CSR oraz szkolenia medialne. Konsultanci Lighthouse Consultants posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów branży finansowej, deweloperskiej, telekomunikacyjnej czy medialnej. Do klientów firmy należą: RWE, PZU, GMAC Bank, Atlas Estates, Telekomunikacja Polska, Orange, Dziennik, MySpace Polska, Storck, Dr. Oetker, Kancelaria bnt, Medicover oraz Fundacja Grupy TP. Lighthouse Consultants jest członkiem Regester Larkin International Network, sieci firm doradczych specjalizujących się w issue & crisis management oraz Związku Firm Public Relations.

Skarbiec Asset Management Holding SA jest jednym z wiodących dostawców produktów asset management (zarządzania aktywami) i usług finansowych w Polsce. W skład holdingu wchodzą: Skarbiec Asset Management Holding SA skupiający działania strategiczne, a także zajmujący się profesjonalną obsługą klientów indywidualnych i korporacyjnych w zakresie sprzedaży funduszy inwestycyjnych; Skarbiec Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA, zajmujące się tworzeniem oferty produktowej, zarządzaniem funduszami inwestycyjnymi, jak również akwizycją i zarządzaniem aktywami na zlecenie; ProService Agent Transferowy Sp. z o.o., prowadzący rozliczenia, księgowość funduszy, rejestry uczestników funduszy zarządzanych przez Skarbiec TFI. Właścicielem SAMH SA jest Polish Enterprise Fund V, L.P. (zarządzany przez Enterprise Investors). Holding powstał w 2002 roku. Prezesem Zarządu SAMH SA jest Bogusław Grabowski.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 3 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »