Technologie » Internet

Limtel wspomaga Fundację Kapucyńską

Limtel wspomaga Fundację Kapucyńską
Zobacz więcej zdjęć »
Spółka Limtel wspiera Fundację Kapucyńską w ramach projektu UNDP (United Nations Development Programme) „Anioł Ekonomii Społecznej”. Firma będzie świadczyła na rzecz Fundacji bezpłatne usługi teleinformatyczne.

Fundacja kontynuuje dzieła Braci Kapucynów, którzy od 20 lat prowadzą przyklasztorną jadłodajnię. Podejmuje szereg działań pozwalających powrócić bezdomnym do samodzielnego życia poprzez wparcie psychologiczne, socjalne i duchowe. Dlatego pomoc, jaką oferuje Limtel, nie tylko w zakresie oprogramowania, ale również udostępnienia rozwiązań telekomunikacyjnych, w istotny sposób ułatwi funkcjonowanie Fundacji oraz jej działalności dobroczynnej. – Wyróżnienie „Anioł Ekonomii Społecznej”, które otrzymałem, obliguje naszą firmę do pomocy nie tylko przedsiębiorstwom gospodarczym w rozwoju ich działalności, ale również instytucjom, które przyczyniają się do podniesienia jakości życia innych ludzi. Dlatego czujemy się zaszczyceni, że możemy wesprzeć właśnie Fundację Kapucyńską, która działa na rzecz potrzebujących – mówi prezes spółki Limtel, Szymon Piekarz.  

W lipcu br. roku prezes spółki Limtel, Szymon Piekarz otrzymał wyróżnienie „Anioł Ekonomii Społecznej” za wkład w rozwój ekonomii społecznej w Polsce oraz profesjonalizację przedsiębiorstw. Dotychczas otrzymało je tylko 16 osób. Główną ideą stworzonego przez UNDP projektu, jest skuteczne wprowadzanie nowych podmiotów na rynek krajowy oraz promocja ich produktów i usług, jak również stworzenie tzw. „mody na produkty dobre” oraz upowszechnienie koncepcji Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR). Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Paweł Kajetanowicz

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »