Dom » Architektura

Lite piękno - fabrycznie lakierowane podłogi firmy DLH

Lite piękno - fabrycznie lakierowane podłogi firmy DLH
Zobacz więcej zdjęć »
Fabrycznie lakierowane podłogi firmy DLH, to propozycja dla osób ceniących piękno litego drewniana w perfekcyjnym kolorze. Podłogi powlekane lakierem przez producenta dają pewność finalnej barwy oraz zapewniają szybki montaż.

Kolekcja litych drewnianych podłóg fabrycznie lakierowanych firmy DLH została zaprojektowana z myślą o miłośnikach najnowszych trendów, ceniących piękno i elegancję. W podłogach lakierowanych fabrycznie widać rzeczywisty kolor już przy zakupie. Pozwala to na stylowe wykończenie wnętrza oraz stworzenie w nim pożądanego efektu. Nie ryzykujemy, że kolor podłogi ulegnie zmianie, co często zdarza się w przypadku lakierowania podłogi przez parkieciarza. Daje to także  komfort przewidywalności, jakiego nie można mieć w przypadku tradycyjnych podłóg drewnianych. Pozwala na kolorystyczne zgranie wszystkich elementów wystroju wnętrza i umożliwia stworzenia projektu aranżacji od A do Z.

- Podłogi drewniane fabrycznie lakierowane są dedykowane osobom, które chcą w swoich domach cieszyć się pięknem litego drewna oraz cenią sobie rozwiązania dające lepsze możliwości urządzania wnętrz. Przewidywalność docelowego koloru oraz estetyczny i szybki montaż to główne zalety tych produktów – mówi Piotr Lisowski Szef Produktu w firmie DLH Poland.

Inspirująca paleta barw litego drewna
Szeroka gama podłóg litych fabrycznie lakierowanych oferowanych przez firmę DLH, obejmuje różne kolory i wymiary, które mogą stanowić inspirację aranżacji każdego wnętrza. W ofercie podstawowej znajdują się następujące gatunki drewna: Merbau, Bambus Jasny, Bambus Karmelowy, Dąb, Orzech Amerykański, Teak oraz Palisander.

Egzotyka w twoim wnętrzu
Egzotyczną propozycją firmy DLH jest  podłoga z drewna Bambusa, dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych: Bambus Jasny (wymiary 15 x 96/120 x 960 mm) oraz Bambus Karmel (wymiary 15 x 96/120 x 960 mm). Ułożona w mniejszych pomieszczeniach optycznie je powiększa. Drewno bambusa urzeka swą niepowtarzalną strukturą. Liczne prążki, które odróżniają je od klasycznych gatunków drewna, wnoszą do wnętrza azjatycki akcent.

Prosty montaż
Podłogi lite fabrycznie lakierowane firmy DLH wyróżnia wysoka estetyka montażu oraz szybki, prosty montaż. Dzięki zastosowaniu fabrycznego lakierowania deski wymagają jedynie odpowiedniego ułożenia metodą pióro- wpust. Podłoga jest gotowa do eksploatacji natychmiast po ułożeniu i nie wymaga dodatkowych zabiegów. Chroni ją bowiem kilka powłok przemysłowo nanoszonego, odpornego lakieru, odpowiednio utwardzonego promieniami UV. Deski DLH posiadają lekko fazowane krawędzie, dzięki którym podłoga zyskuje ciekawy wygląd i wyjątkowy charakter. Ich dużą zaletą jest także tuszowanie naturalnej pracy drewna. Parkiety lakierowane są łatwe w konserwacji i utrzymaniu w czystości. Dodatkowo posadzki wykończone fabrycznie mogą podlegać wielokrotnej renowacji.


W ofercie firmy DLH Poland:
Lite podłogi fabrycznie lakierowane.

Szeroką ofertę kolorystyczną nowych podłóg DLH wyróżnia wysoka jakość i estetyczne wykończenie lakiernicze powierzchni. W procesie fabrycznego lakierowania drewno uzyskuje głęboki, trwały odcień oraz profesjonalną ochronę w postaci kilku powłok lakieru, specjalnie utwardzonego promieniami UV. Deski DLH posiadają lekko fazowane krawędzie, które nadają podłodze ciekawy wygląd i wyjątkowy charakter. Ich dużą zaletą jest także tuszowanie naturalnej pracy drewna. Posadzki wykończone fabrycznie mogą podlegać wielokrotnej renowacji.
W ofercie firmy DLH znajdują się następujące gatunki drewna: Merbau, Bambus Jasny, Bambus Karmelowy, Dąb, Orzech Amerykański, Teak oraz Palisander.
Deski podłogowe Merbau fabrycznie lakierowane cena: od 126,00 zł/ m2 brutto
Deski podłogowe Bambus Jasny fabrycznie lakierowane cena: od 107,00 zł/m2 brutto
Deski podłogowe Bambus Karmel fabrycznie lakierowane cena: od 107,00 zł/m2 brutto
Deski podłogowe Dąb fabrycznie lakierowane cena od: 139,00 zł/m2 brutto
Deski podłogowe Orzech Amerykański cena od 298,00 zł/m2 brutto
Deski podłogowe Teak cena od: 212,00 zł/m2 brutto
Deski podłogowe Palisander cena od: 205,00 zł/m2 brutto

Producent: DLH Poland www.dlh-poland.com

DLH Polska jest częścią DLH Group, światowego dostawcy drewna i produktów drewnianych. Powstała w 1990 roku jako firma eksportująca drewno i w krótkim czasie stworzyła wielopunktową sieć sprzedaży. Posiadając własne punkty dystrybucji, własne magazyny oraz zespół kompetentnych handlowców DHL Polska stała się absolutnym liderem w imporcie i dystrybucji drewna egzotycznego. DLH Polska to aktualnie 13 placówek zlokalizowanych w największych polskich aglomeracjach. Pozycję lidera przyjmuje jako wyzwanie do dalszej ekspansji i rozwoju. Głównym celem DHL Polska jest zadowolenie wszystkich klientów i kontrahentów. Stale poszerza swoją ofertę, aby dla potencjalnych odbiorców była najbardziej atrakcyjna jakościowo i cenowo.
Firma DHL w troszczy się o środowisko naturalne i zrównoważony rozwój. Posiada certyfikat Łańcucha Kontroli Pochodzenia Produktu, gwarantującego, że drewno w produktach DHL pochodzi z właściwie zarządzanych lasów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

E.C.H.O. Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 4 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »