Gospodarka » Żywność
Lody Bonano szykują się do sezonu
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Jednak, żeby wybór był jeszcze większy, a satysfakcja klientów pełniejsza, największa franczyzowa sieć lodziarni w Europie systematycznie wprowadza nowości. Jedną z nich, w nadchodzącym sezonie będą tradycyjne, gałkowe lody.
Przeczytaj również
- Dzięki nawiązaniu współpracy ze znanym polskim producentem lodów – firmą Koral – propozycja oferowanych przez nasze lodziarnie deserów w tym sezonie jeszcze się powiększy. Wierzymy, że również ten rodzaj lodów zyska swoich fanów i ucieszy zarazem tych, którzy są wierni naszym świderkom – mówi Sylwia Korpacz, przedstawicielka marki Lody Bonano.
Nowa pozycja nie będzie jednak dostępna we wszystkich lodziarniach działających w kraju. Menu o lody gałkowe będą bowiem mogli poszerzyć zainteresowani tym franczyzobiorcy, decydując się w ten sposób na dodatkowe urozmaicenie – i tak zresztą bogatej - oferty. - W codziennej sprzedaży będzie się pojawiało 7 różnych smaków lodów gałkowych spośród 22 dostępnych w menu – dodaje Sylwia Korpacz.
Tymczasem, co ciekawe, choć tegoroczna wiosna dopiero przed nami, pierwsze lokale sieci już rozpoczęły sezon. Sprzedaż po zimowej przerwie wznowiły m.in. lodziarnie działające w Środzie Wielkopolskiej, Śremie i Gostyniu, Ozorkowie, Konstantynowie Łódzkim, Zduńskiej Woli.
Lodziarnie z charakterystycznym, żółto-zielonym szyldem spotkać można niemal w każdym mieście i miasteczku w Polsce. To marka obecna na rynku od 11 lat . Nowe otwarcia zaplanowano zarówno w miejscowościach, gdzie dotychczas nie było popularnych „świderków”, jak i w miastach, gdzie lodziarnie pod tym szyldem zdążyły już na dobre się zadomowić.
Nadesłał:
publicum
|

Porozumienie między USA a Iranem: rynki wyceniają pokój, ale gospodarki wciąż płacą za wojnę
Halo, tu Twój pies! Zadzwoń do swojego pupila na spacerze z nowym lokalizatorem MOVA SureTrack Pro
Nowy rozdział w Twojej łazience. MOVA Aero C na czele oficjalnego debiutu rynkowego wraz z modelami
Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, czyli dlaczego warto zamieszkać na Białołęce?
Komentarze (0)