Gospodarka » Żywność

Lody Bonano zapraszają na kawę

Orzeźwiająca i pobudzająca – taka jest nowość w ofercie ogólnopolskiej sieci lodziarni Lody Bonano. Chodzi o kawę, która od tego sezonu zagości we wszystkich lokalach działających pod charakterystycznym, żółto-czerwonym szyldem.

Podstawą działalności Lodów Bonano są rzecz jasna przysmaki lodowe. Dynamiczny rozwój sieci sprawił, że dziś lodziarnie skupione w ramach grupy znaleźć można nie tylko w całym kraju, ale także za granicą. Tylko w tym roku otwartych zostanie kolejnych 80 lokali.

Do tej pory Lody Bonano oferowały ponad 30 rodzajów lodów tzw. świderków w różnych smakach i w wielu formach. Dodatkowo, niektóre punkty posiadały w sprzedaży również shake’i, jogurty i granity.

- Od tego sezonu we wszystkich lodziarniach pojawi się zaś kolejna nowość. Tym razem będą to kawy – i to zarówno te podawane na zimno, jak i w tradycyjnej, znanej i lubianej od lat formie – mówi Anna Kiryluk, odpowiedzialna za rozwój sieci.

Podobnie, jak w przypadku lodów, także i kawy dostępne będą w różnych smakach czy rodzajach.

W napojach mrożonych podstawę oferty stanowić będą czekolada, tiramisu i karmel. Dodatkowo, każdy z klientów będzie mógł indywidualnie wybrać smak kaw w oparciu o  dostępne sosy w danym lokalu. Do ich dyspozycji oddanych zostanie kilkadziesiąt różnych receptur, które do tej pory wykorzystywane były przy produkcji lodowych deserów.

Obok typowo letnich, mrożonych napojów we wszystkich lokalach dostępne będą także kawy klasyczne: espresso, latte oraz americano.

Jak przyznają przedstawiciele sieci Lody Bonano, decyzja o poszerzeniu oferty lodziarni podyktowana była sygnałami płynącymi z rynku:

- Od pewnego czasu nasi franczyzobiorcy mający na co dzień kontakt ze swoimi klientami sugerowali, że świetnym dodatkiem do sprzedawanych lodów czy deserów byłyby właśnie kawy – wyjaśnia Anna Kiryluk z Lodów Bonano.

Od tego sezonu w ofercie Lodów Bonano znajdą się zatem wyroby dla całej rodziny – lody dla dzieci oraz orzeźwiające i pobudzające, ciepłe lub zimne napoje dla dorosłych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

publicum

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »