Firma » Biznes

LodyBonano zaczynają sezon kolejnymi otwarciami!

LodyBonano zaczynają sezon kolejnymi otwarciami!
Zobacz więcej zdjęć »
Nowe lokalizacje, uproszczone menu oraz deser dla fanów świeżych owoców - oto, co czeka na klientów LodyBonano. Sieć właśnie rozpoczyna kolejny, letni sezon.

LodyBonano stały się nieodłącznym elementem krajobrazu wielu polskich miejscowości. Tym razem do grona miłośników zimnych deserów dołączą mieszkańcy m.in. Tykocina, Oławy, Olsztyna oraz Lipska. Kolejne punkty w mieście otwierają się także w Białymstoku, Hajnówce i Żarach. W sumie na mapie kraju pojawi się kilkanaście nowych lokali.

- Ta lista jeszcze się powiększy - mówi Monika Zalewska, manager rozwoju sieci. - Cały czas otrzymujemy zgłoszenia od osób zainteresowanych prowadzeniem własnej lodziarni.
Jak co roku, LodyBonano zaskoczą nas nowym deserem. Tym razem będzie to BonaNOWY - lody śmietankowe, posypane kawałkami owoców, serwowane w ekologicznym kubeczku.

- Dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, dlatego przygotowaliśmy dla nich coś wyjątkowego. BonaNOWY to połączenie klasyki i nowoczesności, deser, w którym słodycz lodów miesza się ze smakiem dojrzałych owoców, kupowanych od lokalnych dostawców. Wszystko dopełnia ekologiczny kubeczek - wyraz naszej troski o środowisko - tłumaczy Monika Zalewska.

Deseru BonaNOWY spróbujemy w Białymstoku, Wschowej, Ełku, Wąbrzeźnie, Żarach, Augustowie i Wyszkowie. Te lodziarnie przejdą także metamorfozę całego menu.

- Koncept BonaNOWY to również nieco inna oferta, w której króluje minimalizm. Uproszczone menu ograniczyliśmy do najpopularniejszych produktów - w ten sposób chcemy ułatwić naszym gościom wybór - podsumowuje Monika Zalewska.

Na klientów nowo powstałych lodziarni czekają ponadto huczne otwarcia oraz atrakcyjne promocje. W tym sezonie nie zabraknie także dobrze znanych już akcji promocyjnych - z okazji Komunii Świętej, Dnia Dziecka czy zakończenia roku szkolnego. Ale LodyBonano warto odwiedzać już teraz - większość lodziarni sieci właśnie zaczyna serwować klientom ich ulubione desery.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

publicum

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »