Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Dom » Budownictwo

Loft Urban Style made in Poland

Loft Urban Style made in Poland
Zobacz więcej zdjęć »
Co roku Grupa Paradyż zaskakuje odwiedzających targi CERSAIE niestandardowym wyglądem stoiska. W tym roku architekci firmy zainspirowani industrialną architekturą, zapraszają do minimalistycznego wnętrza w stylu loft.

Tłem do prezentacji ponad 40 nowych kolekcji są chłodne barwy, fabryczne detale, otwarta przestrzeń stoiska i animacja będąca opowieścią o industrialnym stylu w Polsce. Zapraszamy – C30-D29, pawilon 18!

Pofabryczne budynki od kilkudziesięciu lat inspirują projektantów wnętrz. Ich potencjał odkryli amerykańscy artyści, którzy poszukiwali otwartych przestrzeni na swoje pracownie. W późniejszym czasie surowy minimalizm loftów inspirował do kreowania wnętrz oferujących niestandardowe rozwiązania architektoniczne. Do Polski moda na rewitalizację starych miejskich przestrzeni, w tym loftów, dotarła stosunkowo niedawno. Pierwsze z nich powstały w Łodzi, w XIX-wiecznej fabryce Karola Scheiblera, kolejne w Warszawie, Poznaniu, Żyrardowie, Zielonej Górze, na Górnym i Dolnym Śląsku.

Loft okiem Paradyża
Wygląd tegorocznego stoiska Grupy Paradyż utrzymany jest w minimalistycznym klimacie. Chłodne tonacje szarości, grafika betonu, cementu oraz gładkich, matowych powierzchni oddają idealnie klimat loftowej surowości. Wysoki sufit, otwarta przestrzeń, fabryczne lampy, stalowe słupy i szkło w kolorach rdzy i turkusu nadają wnętrzu niebanalnego charakteru. Całość uzupełnia animacja, która jest opowieścią o stylu przemysłowym w kontekście rewitalizacji architektury industrialnej. Nakręcona została w Łodzi i pokazuje odnowione wnętrza Hotelu Andel’s (ul. Ogrodowa 17), Loftów u Scheiblera (dawna fabryka Scheiblera, ul. Tymienieckiego 25) i Centrum Piotrkowska 250 (dawna tkalnia Silbersteina). Na tym tle prezentowanych jest ponad 40 kolekcji, z czego aż 22 to propozycje premierowe w marce Paradyż i My Way Paradyż Group.

Włoskie targi CERSAIE
CERSAIE 2013 – Międzynarodowe Targi Ceramiki i Wyposażenia Łazienek w Bolonii – odbywają się w dniach 23-27 września. Poza ekspozycją, program wypełniony jest licznymi wydarzeniami, panelami dyskusyjnymi i wykładami na temat aranżacji wnętrz i architektury. W ramach zeszłorocznej edycji, na powierzchni prawie 180 000 m2, swoje produkty pokazało ponad 900 wystawców z 33 krajów świata.


Zapraszamy na stoisko Loft Urban Style Grupy Paradyż na tegorocznych targach CERSAIE, C30-D29, pawilon 18!

Zapraszamy także na www.paradyz.com oraz www.myway-paradyz.com .


Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »