Moda » Obuwie

LOFT37.PL Doskonałością Mody Twój Styl 2011

LOFT37.PL Doskonałością Mody Twój Styl 2011
Zobacz więcej zdjęć »
Polska marka butów LOFT37.PL, funkcjonująca na rynku zaledwie od pół roku, regularnie podbija serca wielu klientek. Teraz docenili ją także znawcy mody i kreatorzy trendów.

W trakcie uroczystej gali miesięcznika TWÓJ STYL projektantki i właścicielki marki, Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka, odebrały prestiżową nagrodę DOSKONAŁOŚĆ MODY 2011 w kategorii Buty popularne DEBIUT ROKU 2011.To ogromne wyróżnienie dla tak młodej i posiadającej praktycznie zerowy budżet reklamowy marki. Jury konkursu doceniło LOFT37.PL nie tylko za regularne tworzenie doskonałych wzorniczo i jakościowo modeli w ramach sezonowych kolekcji, ale także za możliwość samodzielnego kreowania butów, idealnie dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdej kobiety.

Filozofia marki zakłada, że designerskie buty mają pomóc wykreować  modną, współczesną Polkę. Pragnieniem projektantek jest, aby każda kobieta, od najmłodszych lat nosiła ręcznie wykonane, wygodne, doskonałe jakościowo i w najmodniejszych fasonach buty. Dlatego właśnie kolekcje LOTF37.PL są tworzone z myślą o Paniach w każdym wieku i lubiących zabawę modą. Ogromna popularność butów sygnowanych logo marki świadczy o tym, że są fantastycznym uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Podkreślają w nim to, co najważniejsze, czyli kobiecość, oryginalność i styl. Kluczem do sukcesu okazała się także innowacyjna, jak dotąd możliwość samodzielnego doboru faktury i kolorystyki skóry buta. Dzięki temu każdy może stworzyć dla siebie buty wyjątkowe, zgodne z gustem i jego oczekiwaniami.

Prestiżowa nagroda DOSKONAŁÓŚĆ MODY 2011 przyznana LOFT37.PL jest wyrazem uznania przedstawicieli branży modowej. W tegorocznym jury konkursuzasiedli m.in.  fotograficy, komentatorzy mody, styliści, przedstawiciele redakcji i wydawnictwa oraz gwiazdy show biznesu tj. Małgorzata Kożuchowska, czy Agnieszka Maciąg.

Wszystkie kolekcje LOFT37.PL dostępne są w sklepie internetowym www.loft37.pl, a także we współpracujących z marką butikach.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

poprostu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »