Moda » Obuwie

LOFT37.PL na deskach Teatru Jaracza

LOFT37.PL na deskach Teatru Jaracza
Zobacz więcej zdjęć »
Popularność butów marki LOFT37.PL zatacza coraz szersze kręgi. Seksowne, ręcznie robione buty „grają” obecnie w najnowszej sztuce pt. „Totalnie szczęśliwi” austriackiej autorki Silke Hasler, wystawianej w Teatrze Jaracza w Łodzi.

Pierwszymi widzami, którzy mieli okazję podziwiać zarówno grę aktorów, jak i oryginalne modele Loft’ów, byli goście Sylwestrowego wieczoru organizowanego w teatrze.

Projektantki LOFT37.PL Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka coraz częściej zapraszane są do różnego rodzaju projektów i przedsięwzięć. Tym razem propozycja przyszła z Teatru Jaracza w Łodzi, który przygotował spektakl, będący współczesną historią miłosną. Jedną z ról „odgrywają” tu oryginalne i przygotowane specjalnie na tę okazję buty marki LOFT37.PL. Znalazły się  wśród nich męskie modele: sztyblety RAIN MAN i półbuty MĘSKA RZECZ oraz niezwykle kobiece szpilki: zalotne CRAZY HORSE i seksowne LOVE z pięknym wycięciem odsłaniającym palec. Obecność markowego obuwia na deskach teatru dowodzi temu, że współczesne rękodzieło śmiało można nazwać sztuką.

Udział butów LOFT37.PL w spektaklu „Totalnie szczęśliwi” to całkowicie odmienna forma promocji marki, która stwarza możliwości dotarcia do nowej grupy odbiorców. Wszystkie kolekcje marki dostępne są w sklepie internetowym www.loft37.pl, a także we współpracujących z marką butikach.

 

Agnieszka Kołogrecka

BLACK&WHITE PR/PO PROSTU PR

ul. Bracka 25/B8 Warszawa 00-028

tel. 22 692 16 10

mobile. 601 40 70 33Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

poprostu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »