Gospodarka » Bezpieczeństwo

Magdalena Zawada nowym Prezesem Zarządu Hostersi Sp. z o.o.

Styczniową decyzją udziałowców Hostersi Sp. z o.o. na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki powołano Magdalenę Zawada.

Tym samym na stanowisku zastąpiła Tomasza Pruszczyńskiego, który pełnił obowiązki Prezesa Zarządu od początku istnienia Hostersi Sp. z o.o. i nadal sprawował będzie  właścicielski nadzór nad rozwojem i działalnością spółki.

Magdalena Zawada swoją przygodę w Hostersach rozpoczęła na stanowisku dyrektora sprzedaży. Do jej głównych zadań należało zarządzanie procesami sprzedaży i obsługi klienta, a także utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami firmy. Rozwinęła w tym czasie struktury sprzedażowe spółki głównie dzięki rozbudowie sieci partnerskiej i nawiązanie relacji z sektorem publicznym. Od września 2011 zajmowała stanowisko Dyrektora Zarządzającego, a od listopada 2011 r. pełniła również obowiązki członka zarządu. Głównymi jej zadaniami było wyznaczanie kierunków rozwoju firmy, realizacja strategii rozwoju biznesu, operacyjne zarządzanie spółką oraz kreowanie nowego biznesu.

Doświadczenie zawodowe nowego Prezesa Zarządu to nie tylko praca w Hostersi Sp. z o.o. lecz również ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie zarządzania, zdobyte w sektorze finansów i bankowości. Przed Hostersami Zawada pracowała między innymi dla  Citi Handlowy, gdzie jako dyrektor regionalnego oddziału dla klientów prestiżowych odpowiadała m.in. za realizację strategii sprzedażowej, zarządzanie zasobami ludzkimi oraz wsparcie dla mniejszych oddziałów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Hostersi

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »