Dom » Budownictwo

Majsterkowanie też może być smart

Majsterkowanie też może być smart
Zobacz więcej zdjęć »
SMART TECH to nowa bateria bluetooth BLACK+DECKER™, która naładuje nie tylko gamę ponad 30 bezprzewodowych elektronarzędzi do domu i ogrodu, ale także smarfon i tablet.

Inteligentne urządzenia coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich elektroniczne elementy poprawiają szybkość i jakość pracy, a te połączone z siecią umożliwiają nawet zdalną kontrolę. Nowoczesne technologie są już także obecne w świecie narzędzi dla majsterkowiczów. Jak inteligentna bateria może im pomóc w codziennym życiu?

 

Z nową baterią BLACK+DECKER™ majsterkowanie wkracza w erę SMART. SMART TECH połączona z dedykowaną aplikacją na smartfona staje się multifunkcyjnym akumulatorem wyposażonym w bluetooth i gniazdo USB. Dzięki temu baterią można zdalnie zarządzać w całkowicie intuicyjny sposób. Aplikacja pokazuje poziom naładowania baterii i lokalizuje ją, przy pomocy sygnałów dźwiękowych i świetlnych, w gąszczu narzędzi, desek oraz innych materiałów zgromadzonych w przydomowym warsztacie. Udostępnia też bazę inspirujących poradników i projektów DIY z instrukcjami wykonania krok po kroku. Ciekawą funkcją zwiększającą bezpieczeństwo użytkowania elektronarzędzi ładowanych za pomocą SMART TECH, szczególnie w domach z małymi dziećmi, jest opcja zablokowania baterii bezpośrednio z telefonu. Z kolei dzięki gniazdu USB SMART TECH może pełnić rolę swoistego power banku. Naładuje komputer, smartfon i tablet, nawet podczas letniego festiwalu, na kampingu, pod namiotem, czy też w górach.

 

Bateria jest już dostępna w renomowanych marketach, osobno oraz w zestawach:

 

SMART TECH (BL1518ST) bateria z systemem inteligentnej technologii – 268 zł brutto.

BDCHD18KST 18V Młoto-wiertarka z inteligentną baterią – 699 zł brutto.

BDCDC18KST 18V wiertarko-wkrętarka z inteligentną baterią – 619 zł brutto.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »