Dom » Wnętrza

"Małe powierzchnie". Seria Inspiracje

"Małe powierzchnie". Seria Inspiracje
Zobacz więcej zdjęć »
Wydawnictwo Hachette Polska przedstawia minialbum „Małe powierzchnie” z serii Inspiracje.

Urządzenie niewielkiego mieszkania tak by było ono funkcjonalne, a jednocześnie oryginalne i „ze smakiem” to nie lada wyzwanie – poczynając od doboru kolorów ścian i odpowiednich mebli, poprzez zastosowanie niestandardowych rozwiązań, na dekoracjach i dodatkach kończąc. Bez wątpienia małe powierzchnie sprzyjają twórczym inicjatywom.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

 

 

W książce Wydawnictwa Hachette Polska znajdziesz podpowiedzi oraz gotowe rozwiązania – w zależności od tego, czego szukasz i potrzebujesz. To nieoceniona pomoc dla wszystkich tych, którzy cieszą się swoim „M” i możliwością jego urządzania. Ta książka przyczyni się do jeszcze większej radości – gotowego, zachwycającego swoim wnętrzem mieszkania.

W serii Inspiracje – kolorowe minialbumy podpowiadające, jak zaaranżować nawet najmniejsze wnętrze, które wyróżniają się praktycznymi poradami, pomysłami i pięknymi zdjęciami – znajdziesz również:

- „Pokój dziecka”

- „Schowki”

Autor: Laura Fraser

Cena: 33,90 zł

Liczba stron: 144Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

k.nizewska@kamodus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »