Firma » Reklama

Mali bohaterowie opanowali miasto

Mali bohaterowie opanowali miasto
Zobacz więcej zdjęć »
Dom to najważniejszy plac zabaw. Idealnym przykładem są mali, łódzcy bohaterowie, których możemy oglądać na billboardach w Łodzi, Pabianicach i Zgierzu. IKEA Łódź zaprosiła ich do wspólnej zabawy, podczas której durszlak, wazon i firanka stały elementami bajkowej stylizacji.

Przygoda dla najmłodszych trwała w IKEA Łódź od kilku tygodni.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Najpierw, podczas sesji zdjęciowej, dzieci mogły stać się bajkowymi bohaterami. Później jurorzy i internauci ze zdjęć małych księżniczek, czarodziejek, rycerzy, kowbojów i Wikingów wybrali 10 dzieci, które w niezwykłych stylizacjach zobaczymy na bilboardach w Łodzi i okolicach.

- Wystarczy pobudzić swoją wyobraźnię, by zwykłe, codzienne przedmioty stały się pretekstem do świetnej zabawy. Sofa jest planetą, którą można odkrywać, bujany fotel żyrafą do oswojenia, a miękki pled okryciem dzielnego rycerza. Kreatywne zabawy pomagają najmłodszym rozwijać się i uczyć – mówi Magdalena Rozengart, kierownik IKEA Łódź.

Zwycięskie zdjęcia małych bohaterów znajdują się na stronie internetowej: www.IKEA.pl/lodz. Billboardy będzie zobaczyć m.in. na rogu Piłsudskiego/Sienkiewicza, rogu Narutowicza/Kilińskiego, rogu Włókniarzy/Pojezierska, rogu Piotrkowska/Tymienieckiego.

Inspiracje jak zmienić dom w najważniejszy plac zabaw znajdują się na stronie internetowej: www.IKEA.pl/lodz.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »